اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017 -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برترین زبان های برنامه نویسی سال ۲۰۱۷

برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017
,برنامه نویسی, تکنولوژی,[categoriy]

آکاایران: برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017

 

برنامه نویسی ، آکا ایران  – حمیدرضا تائبی: انجمن مهندسان برق و الکترونیک مطابق روال سال های گذشته با رسیدن فصل تابستان فهرستی از ده زبان برنامه نویسی برتر سال جاری میلادی را منتشر کرد. این انجمن پس از بررسی ویژگی ها و قابلیت های مختلف این زبان ها در نهایت فهرستی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی را منتشر کرد.

 

به گزارش آکاایران: نیک دیاکوولوس برای آماده سازی این فهرست ۴۸ زبان برنامه نویسی که از سوی منابع آنلاین به عنوان بهترین ها انتخاب شده بودند را بر اساس ۱۲ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار داد تا در ادامه موفق شود بهترین ها را انتخاب کند. در این فهرست سعی شده است زبان های برنامه نویسی نوظهور و زبان هایی که کارفرمایان به دنبال آن ها هستند و جزء ترندهای داغ بازار هستند انتخاب شود.

,برنامه نویسی, تکنولوژی,[categoriy]

ده زبان برتر برنامه نویسی به انتخاب انجمن آی تری پل ایی (IEE)

 

۱.پیتون (Python)

این زبان برنامه نویسی با دو پله صعود نسبت به سال گذشته میلادی هنوز هم جزء اولین و محبوب ترین زبان برنامه نویسی جهان به شمار می رود.

۲. سی (C)

به سختی می توان باور کرد زبانی که در دهه ۷۰ میلادی ساخته شده است، هنوز هم جزء محبوب ترین ها به شمار برود، ولی واقعیت این است که این زبان در مکان دوم این فهرست قرار دارد.

۳. جاوا (Java)

تقریبا در همه منابع از زبان جاوا به عنوان یکی از محبوب ترین زبان ها یاد می شود. کما این که بعضی از منابع آنلاین در زمان رتبه بندی این زبان را متمایز از زبان های دیگر در نظر می گیرند. زبانی که توسعه دهندگان اندروید به شدت به آن علاقه دارند.

 

,برنامه نویسی, تکنولوژی,[categoriy]

بیست زبان برتری که سازمان ها به دنبال جذب متخصصان آن ها هستند

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین برنامه نویسان جهان

برترین زبان های برنامه نویسی سال 2017 گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات