آکاایران: شما می توانید در زمانی کوتاه ؛ فقط و فقط در کسری از دقیقه ؛ سرعت RAM کامپیوتر خود را افزایش دهید.این ترفند برای بهتر اجرا شدن بعضی از بازی ها هم موثر خواهد بود.با این روش حتی می شود خوشبین بود که دیگر کامپیوتر هنگ همنکند !
در ابتدا خدمت شما سروران عرض کنم که ؛ این آموزش به کمک دستورات VB Script اجرا می گردد.خواهشا دقیقا تمام مراحل را با دق اجرا نمایید تا در انتها دچار مشکلی نشوید. برویم سراغ آموزش !
از روی کیبرد دکمه ویندوز را فشار دهید و در قسمت Search programs and files ؛ عبارت ”  Notepad  ” را تایپ کنید تا یک Notepad برای شما باز گردد.حال درون Notepad باز شده ؛ تایپ کنید : ( همانند تصویری که برایتان تهیه کردم )
(FreeMem=Space(64000000

افزایش سرعت رم

به گزارش آکاایران:
حال از منوی File روی گزینه Save As کیلیک فرمایید. در پنجره ای که باز می شود ؛ شما باید نام ذخیره سازی فایلتان را ” cleanRam.vbs ” بنویسید و سپس Save نمایید. ( مطابق تصویر عمل کنید )

افزایش سرعت رم


پس از Save شدن ؛ خواهید دید که دیگر خبری از برنامه Notepad نیست و فایل مورد نظر شما بدیت شکل Save شده است :


افزایش سرعت رم


حالا شما باید روی این فایل دبل کلیک کنید تا اجرا گردد ! توجه داشته باشید که هیچ پیغام یا پنجره ای به صورت کامل باز نمی شود و فقط دستورات اجرا می گردند . همین !
اگر فایل شما به صورت Notepad ذخیره گردد خبری از اجرای این دستور نیست و قطع یقین یکی از مراحل را اشتباه انجام داده اید.

.

منبع : askitnews.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اقداماتی برای بالا بردن سرعت ویندوز

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات