در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش متفاوت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تلگرام امروزه به یکی از قدرتمندترین نرم افزار های پیام رسان تبدیل شده است که این نرم افزار محبوب و پرطرفدار ترفندهای مختلفی دارد که مخفی کردن شماره در تلگرام یکی از این ترفندها است و شما می توانید به راحتی و با کمک این ترفند شماره تان را در تلگرام مخفی کنید.

به گزارش آکاایران: کاربران پیام رسان تلگرام تمایل دارند حریم شخصی آن ها به خوبی در این شبکه اجتماعی حفظ شود. یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران این شبکه اجتماعی مخفی کردن شماره در تلگرام است به طوری که افراد ناشناس نتوانند شماره تلفن آن ها را بدست آورند بنابراین با توجه به نیاز کاربران به یادگیری این ترفند در این مطلب ما قصد داریم تا شما همراهان عزیز را با دو روش مختلف برای مخفی کردن شماره تلفن در تلگرام آشنا سازیم.

تغییر شماره در تلگرام و هک تلگرام و مخفی کردن شماره تلفن در تلگرام از انواع ترفندهای تلگرام هستند که بهتر است هر کاربری با این ترفندها آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند از محیط تلگرام به نحو احسن استفاده کند.

آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش متفاوت
مخفی کردن

آکاایران: آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش متفاوت

 مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش مختلف

کاربرانی که در یک گروه تلگرامی عضو هستند در حالت عادی می توانند فقط یوزر نیم های یکدیگر را مشاهده کنند و به هیچ وجه شماره آن ها برای کاربران دیگر قابل مشاهده نیست اما این روز ها ترفندهایی برای بدست آوردن شماره کاربران در گروه ها وجود دارد که شما می توانید با دو روش زیر امنیت کامل را برای مخفی کردن شماره تلفن خود در تلگرام ایجاد کنید و به کاربران دیگر اجازه ندهید که با ترفندهای مختلف شماره تلفن شما را بدست آوردند.

مخفی کردن

آموزش مرحله به مرحله مخفی کردن شماره در تلگرام

برای اینکه کاربران دیگر شماره شما را در تلگرام بدست نیاورند رعایت نکات زیر الزامی است:

۱. از دانلود فایل های ناشناس خودداری کنید.
۲. شماره تلفن فردی را که نمی خواهید شماره شما را بدست آورد در گوشی خود ذخیره نکنید زیرا شماره شما نیز با این کار برای آن فرد به نمایش در می آید.
۳. روی نرم افزار پیام رسان خود قفل بگذارید.
۴. اگر تمایل دارید شماره تلفن خود را مخفی کنید باید از نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند تلگرام پلاس و یا موبوگرام استفاده کنید که در ادامه دو روش مختلف برای مخفی کردن شماره در تلگرام با این دو نرم افزار پیام رسان مختلف را مشاهده خواهید کرد.

حتما بخوانید:  آموزش تصویری پاک کردن اکانت تلگرام به صورت مرحله به مرحله

مخفی کردن

روش اول مخفی کردن شماره تلفن در نرم افزار پیام رسان تلگرام

۱. ابتدا موبوگرام را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید.
۲. بعد از نصب موبوگرام وارد این نرم افزار شوید و گزینه  Mobo setting را انتخاب کنید.
۳. سپس گزینه Privacy and security را انتخاب نمایید و وارد بخش Ghost mode settings شوید و گزینه Hide phone in menu را تیک دار کنید.
۴. بعد از انجام این مراحل اگر به منوی اصلی بروید خواهید دید که شماره شما در تلگرام مخفی شده است برای بازگشت به حالت قبل می توانید مراحل ذکر شده را انجام دهید و تیک گزینه Hide phone in menu را بردارید.

مخفی کردن

روش دوم مخفی کردن شماره در نرم افزار پیام رسان تلگرام

یکی دیگر از نرم افزارهایی که قابلیت مخفی کردن شماره تلفن را در تلگرام برای شما امکان پذیر می سازد نرم افزار پیام رسان Telegram+ است که با نصب این نرم افزار در کنار پیام رسان تلگرام می توانید چند قابلیت نوین را به آن بیفزایید توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار وجود پیام رسان تلگرام روی گوشی موبایل شما ضروری است.

۱. بعد از نصب تلگرام پلاس و ساخت اکانت مورد نظر خود برای مخفی کردن شماره در تلگرام ابتدا باید وارد منوی setting شوید.

مخفی کردن

۲.سپس روی گزینه privacy and security کلیک کنید.

مخفی کردن

۳. در بخش privacy گزینه ای با عنوان Hide mobile number from menu وجود دارد که شما می توانید با انتخاب این گزینه شماره خود را در تلگرام مخفی کنید و افرادی که شما را با آیدی تان ادد می کنند دیگر نمی توانند شماره تماس تان را در تلگرام حتی با به کار بردن ترفندهایی برای پیدا کردن شماره کاربران مشاهده کنند.

 

مخفی کردن

در این مطلب با دو روش مختلف برای مخفی کردن شماره در تلگرام آشنا شدید که امیدواریم با کمک این دو روش بتوانید شماره خود را در تلگرام به راحتی مخفی کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده و آشنایی با انواع ترفندهای مختلف تلگرام کلیک کنید.

.

منبع :

آرگا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش متفاوت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چطور در موبوگرام آنلاینی مخفی ببینیم , نحوه پاک کردن حافظه گروه در موبوگرام , پاک کردن حافظع پنهان موبوگرام , مخفی کردن لینک در پست کانال , بستن عکس و فیلم در موبوگرام , آموزش خصوصی کردن الکسا , حافظه پنهان تلگرام

آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام با دو روش متفاوت گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات