آکاایران: از بزرگترین تلویزیون جهان که صفحه نمایش آن ۲۶۲ اینچ و تصویر ۴K دارد رونمایی شد. این تلویزیون محصول شرکت “C Seed” می باشد که تاکنون محصولات ویژه ایی تولید کرده است.

به گزارش آکاایران: این تلویزیون بزرگترین قطر نمایشگر همراه با کیفیت بالا دارد و همچنین گرانترین تلویزیون دنیا محسوب می شود. قیمت این تلویزیون در حدود ۴۹۰ هزار یورو می باشد که هزینه نصب آن نیز جدا لحاظ می شود. از دیگر ویژگی های این تلویزیون تعداد ۶ تا ۱۰ اسپیکر است که با توجه به تماشای برنامه مورد نظر صدا تنظیم می شود. طول این نمایشگر خانگی  ۶.۱۴ و عرض آن ۲.۵۷ متر می باشد. این تلویزیون دارای فناوری “black LED” با ارائه نسبت کنتراست ۵۰۰۰ به ۱ می باشد. سه طرف این نمایشگر فاقد لبه بوده و اضافاتی ندارد و تنها یک لبه ۱۵ سانتی در قسمت پایین این صفحه نمایش طراحی شده است.

با بزرگترین و گرانترین تلویزیون خانگی جهان آشنا شوید + عکس

آکاایران: با بزرگترین و گرانترین تلویزیون خانگی جهان آشنا شوید + عکس

همچنین این نمایشگر خانگی دارای یک پوشش پارچه ایی نقاشی است و کیفیتی همسان با کیفیت ۴K دارد. نصب این تلویزیون ۸۰۰ کیلویی باید به وسیله نگه دارنده های براکت قوی انجام شود، نصب این تلویزیون نیز هزینه بالایی و در حدود ۳۵ هزار یورو دارد.

.

منبع :

آرگا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گران ترین تلویزیون جهان , گرون ترین تلویزیون

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات