در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترفند جالب خواندن پیام ها بدون تیک دوم در تلگرام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شما می توانید پیام هایی که از یک شخص خاص در تلگرام دریافت کرده اید را بخوانید فاقد اینکه تیک دومی برای فرستنده ارسال شود. در این مطلب ترفند خواندن پیام ها فاقد تیک دوم را به شما آموزش خواهیم داد.

به گزارش آکاایران: در اپلیکیشن های نوین پیام رسان مثل تلگرام این حالت وجود دارد که اگر پیامی را برای طرف مقابل ارسال کنیم اگر آن شخص پیغام ما را دریافت کرده باشد یک تیک سبز کوچک برای پیام ما خورده میشود. به این حال “دیده شده” یا seen می گویند. حال اگر مخاطب نرم افزار تلگرام خود را باز کند و پیام ارسال شده ما را مشاهده کند یک تیک دیگر هم کنار تیک قبلی می خورد.
ما در این مطلب از بخش دانش و فناوری مجله آرگا به شما ترفند خواندن پیام ها فاقد تیک دوم را آموزش خواهیم داد که با آن پیام ارسالی از سمت مخاطب را مشاهده می کنید فاقد اینکه تیک دومی برای مخاطب خورده شود.

ترفند جالب خواندن پیام ها بدون تیک دوم در تلگرام
ترفند جالب

آکاایران: ترفند جالب خواندن پیام ها فاقد تیک دوم در تلگرام

آموزش ترفند خواندن پیام ها فاقد تیک دوم

برای این کار ابتدا وارد تنظیمات تلگرام شوید. به قسمت Notification and Sounds بروید.

ترفند جالب

در این منو چندین گزینه مشاهده خواهید کرد که ما با گزینه Popup Notification کار خواهیم داشت. بنابراین آن را انتخاب کنید.
پاپ آپ یا پنجره ای که در محیط دنیای مجازی قطعا با آن ها بارها و بارها روبه رو شده اید و اعصابتان از دست این همه پاپ آپ خورد شده است ( این پاپ آپ ها جهت تبلیغات سایت ها بوده و به منظور بالا بردن رنکینگ آنها مورد استفاده قرار می گیرد) در این جا مفید بوده و به کمک ما خواهد آمد. بدین صورت که این پاپ آپ در تمام مواقع چه زمانی که تلگرام باز باشد و یا بسته باشد و شما در هر موقعیتی از گوشیتان بوده باشید (مثلا در هر منویی از گوشی و یا هر اپلیکیشینی از گوشیتان باشید.) پیغام نوین را دریافت کرده و برای شما نمایش خواهد داد.

حتما بخوانید:  چگونه بفهمیم تلگرام هک شده است ؟

ترفند جالب

در زیر منوی Popup Notification چهار گزینه برای شما وجود دارد که عبارتند از :

  • فاقد پاپ آپ
  • فقط در زمان باز بودن صفحه
  • فقط زمان بسته بودن صفحه
  • همیشه

سه گزینه آخر تقریبا با هم تفاوتی ندارند و مهم نیست که کدامیک را برمی گزینید. هر یک از این گزینه ها متناسب با انتخاب شما، در پنجره یا پاپ آپ پیغام هایی که به شما ارسال می شوند را برایتان نمایش خواهند داد.
با این کار شما می توانید متن پیغام را ببینید در حالی که گزینه view که با آن به اپلیکیشن تیک دوم وارد می شوید برای شخص ارسال کننده زده نمی شود.
در این مرحله آموزش خواندن پیام ها فاقد تیک دوم در تلگرام به پایان رسید. امیدواریم این ترفند مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده ترفندهای کاربردی نرم افزار پیام رسان تلگرام نطیر رفع ریپورت تلگرام و یا آموزش پاک کردن اکانت تلگرام به بخش آموزش ترفندهای نرم افزارهای پیام رسان مراجعه کنید.

.

منبع : arga.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ترفند جالب خواندن پیام ها بدون تیک دوم در تلگرام شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه پاک کردن پیغام ارسالی به گروه

ترفند جالب خواندن پیام ها بدون تیک دوم در تلگرام گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات