اخبار اکاایران

این هشتگ که میگویند یعنی چه؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد این هشتگ که میگویند یعنی چه؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اگر این روزها اصطلاح هشتگ را زیاد شنیده و هنوز معنی آن را نمی دانید، ادامه این گزارش را بخوانید.
 
به گزارش مجله مراحم; بنابر تعریف های ارائه شده هشتگ # یک نماد پیشوندی و یکی از تگ های ابرداده است. اگربخواهیم هشتگ را به زبان ساده تر تعریف کنیم، برچسبی است که برای دسته بندی و به اشتراک گذاری پست ها و نظرات درباره موضوعی خاص در سطح جهانی و فراتر از حلقه و فهرست دوستان بکار می رود.
برای مثال پس از صحبت های جنجال برانگیز بنیامین نتانیاهو درباره ممنوعیت پوشیدن شلوار جین در ایران، کابران برای رساندن صدای اعتراض خود به جامعه جهانی عکس های خود با شلوار جین را در شبکه های اجتماعی پست کرده و از کلمه کلیدی#jeans استفاده کردند. حال شما با کلیک بر روی این هشتگ می توانید همه پست های ارسال شده در خصوص این موضوع از کاربران سراسر جهان را به سادگی و بدون اتلاف وقت مشاهده کنید.
 
این هشتگ که میگویند یعنی چه؟
,آموزش استفاده از هشتگ,هشتگ,هشتگ به چه دردی میخورد,[categoriy]

آکاایران: این هشتگ که میگویند یعنی چه؟

 
هشتگ ابزاری برای دسته بندی چنین پیام هایی فراهم می کند، تا افراد بتوانند آن هشتگ را جستجو کنند و مجموعه ای از پیام هایی را که شامل آن هستند به دست آورند. عموماً کلیدی ترین کلمه مربوط به آن موضوع را با علامت هشتگ همراه کنند. این همراه کردن با استفاده از علامت # قبل از کلمه مورد نظر، انجام می شود. در نامگذاری هشتگ می توانید از حروف، اعداد و علایم مجاز استفاده کنید اما علامت هایی مانند $ یا % غیرمجاز می باشند و به شما اجازه نامگذاری نمی دهند.
هشتگ اولین بار به وسیله توئیتر ایجاد شد و پس از آن توسط بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس، فیسبوک، فیلکر، اینستاگرام، فرندفید، یوتیوب و پینترست مورد استفاده قرار گرفت. 
به طور کلی می توان مزایای هشتگ را اینگونه برشمرد:
  • مطالب گذاشته شده در هشتگ را همه می توانند مطالعه کنند و دیگر نیازی نیست هر شخصی مطلب را جداگانه به اشتراک بگذارد.
  • با مراجعه به هشتگ، نیازی به جستجوی موضوعتان نیست، می توانید مطالب گوناگون را مطالعه کنید.
  • همچنین در جستجوی گوگل می توانید هشتگ مورد نظر را نوشته و مطالب مربوطه را مطالعه کنید.
شما می توانید در سایت های hashtags.org و wthashtag.com هشتگ های رایج و پربیننده را مشاهده کرده و اطلاعات بیشتری درخصوص معنی و چگونگی استفاده از آنها کسب کنید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله این هشتگ که میگویند یعنی چه؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اهمیت استفاده از هشتگ , تبدیل متن به هشتگ , هشتگ یعنی چه

این هشتگ که میگویند یعنی چه؟ گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات