وای فای اول

سرویس وای فای WiFi همراه اول راه اندازی شد

آکاایران: سرویس وای فای WiFi همراه اول راه اندازی شد

آکاایران: همراه اول از سرویس جدید وای فای رونمایی کرد

همراه اول به مناسبت عید غدیر خم، سرویس «وای فای اول» را راه اندازی کرد.همراه اول به مناسبت عید غدیرخم و به منظور خدمت رسانی به مشترکان خود از سرویس «وای فای اول» را راه اندازی کرد.با استفاده از این سرویس تمام مشترکان همراه اول می توانند در اماکن عمومی به سادگی از اینترنت «وای فای اول» با سرعت ویژه استفاده کنند.

به گزارش آکاایران: کاربران جهت اتصال به سرویس «وای فای اول» که اینترنتی با سرعت بسیار بالا است، فقط کافی لست مشترک همراه اول باشند.

از جمله مزایای «وای فای اول» تجربه استفاده از اینترنت با سرعت و کیفیت بسیار بالا در مکان های عمومی، اتصال آسان به اینترنت، حفظ باتری تلفن همراه به علت کم مصرف بودن وای فای در مقایسه با دیتای گوشی و مدیریت متمرکز مصرف در قالب بسته نوترینو عنوان شده است.

مشترکین برای استفاده از این سرویس می توانند، در مکان هایی که نشان «وای فای اول» را  مشاهده کردند، از اینترنت پر سرعت «وای فای اول» استفاده کرده و تنها کافی است وای فای گوشی خود را روشن کرده و به WiFi Aval متصل شوند.

در این سرویس مصرف اینترنت در قالب حساب نوترینوی مشترک انجام می شود. اگر مشترک بسته نوترینو داشته باشد، مصرف وی در قالب همان بسته انجام شده و در غیر این صورت مصرف مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می شود. به عبارت دیگر فارغ از اینکه کاربر از چه طریق به اینترنت متصل است، تنها یک حساب برای مدیریت آن دارد و آن حساب، نوترینوی مشترک است.

در ادامه همراه اول پیشنهاد کرده به دلیل سرعت ویژه «وای فای اول»، مشترکان حتما بسته نوترینو را فعال کنند تا مصرف در قالب بسته ها، مدیریت شده و باصرفه تر باشد.

همراه اولی ها برای مشاهده لیست کامل این نقاط که دارای نشان وای فای اول هستند، می توانند به بخش مربوطه در سایت همراه اول به نشانی https://mci.ir/WiFiaval  مراجعه کنند.

سرویس وای فای همراه اول

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

راه اندازی دیتا همراه اول , اينترنت واي فاي اول

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات