آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی
,training recover deleted photos and videos from the phone,آموزش بازیابی عکس پاک شده از روی گوشی,آموزش بازیابی عکس و فیلم پاک شده,[categoriy]

آکاایران: آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی

آکاایران: مجله مراحم: شاید برای شما هم بسیار پیش آمده باشد که عکس های موجود در مموری کارت گوشی تلفن همراه یا دیگر ابزارهای الکترونیکی خود را اشتباهاً پاک کرده باشید و یا به علت نقص فنی و ایرادهای نرم افزاری تصاویر موجود بر روی کارت حافظه شما پاک شده باشد. بسیاری افراد در این مواقع کار را تمام شده می دانند. اما باید بدانید که راه های زیادی برای بازگردانی تصاویر و فایل های از دست رفته شما وجود دارد که در ادامه به یکی از آن ها خواهیم پرداخت.
 
قدم اول: در اولین مرحله به محض اینکه متوجه شدید تصاویر مورد نظر شما پاک شده است، هیچ اقدامی انجام ندهید یعنی دیگر هیچ فایلی را بر روی کارت حافظه خود کپی نکنید و بلافاصله کارت حافظه را از گوشی، دوربین یا تبلت خود خارج کنید.
 
قدم دوم: در مرحله بعد به یک نرم افزار بازیابی اطلاعات احتیاج دارید که می توانید در این مورد از نرم افزار Recuva  برای ویندوز که رایگان نیز است استفاده کنید.
 
قدم سوم: نرم افزار مورد نظر را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید.

به گزارش آکاایران: قدم چهارم: در هنگام اجرا برنامه از شما می خواهد که نوع فایل مورد نظرتان را برای بازیابی انتخابی کنید و در این قسمت می توانید نوع فایل هایی که از دست رفته را اعم از عکس، فیلم، موسیقی، اسناد متنی و… را انتخاب کنید.
 
در ادامه، برنامه از شما می خواهد که مسیر فایل های از دست رفته خود را تعیین کنید. در این هنگام کارت حافظه خود را  به کامپیوتر متصل کرده و از داخل برنامه درایو مربوط به کارت و محل فایل های از دست رفته را تعیین کنید. پوشه تصاویر در گوشی های همراه و دوربین های دیجیتال معمولاً با نام DCIM مشخص می شوند. در صورتی که پوشه مورد نظر نیز از بین رفته باشد می توانید کل کارت حافظه را برای جستجو انتخاب کنید.
 

قدم پنجم: در صفحه آخر بر روی Scan کلیک کنید تا برنامه جستجوی فایل های از دست رفته را برای شما آغاز کند. در صورتی که عکس های از دست رفته شما بازیابی شود نام آن ها در صفحه جستجو مشخص می شود. سلامت فایل های پیدا شده نیز با رنگ های سبز، زرد و قرمز توسط نرم افزار مشخص می شود. در قسمت Advance نیز می توانید نوع فایل هایی که قصد پیدا کردنشان را دارید با استفاده از پسوندهای موجود فیلتر کنید.
 

قدم ششم: در مرحله آخر تمام فایل هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کرده و گزینه Recover را کلیک کنید. در این قسمت برنامه از شما یک آدرس جدید می خواهد که بتواند فایل های بازیابی شده را در آن قرار دهد. بهتر است در این مرحله، محل مورد نظر برای بازیابی فایل ها را مجدداً کارت حافظه انتخاب نکرده و یک محل در کامپیوتر خود را برای این کار تعیین کنید.

 • دانلود نرم افزار Recuva

 
,training recover deleted photos and videos from the phone,آموزش بازیابی عکس پاک شده از روی گوشی,آموزش بازیابی عکس و فیلم پاک شده,[categoriy]

 حجم: ۵ مگابایت
 سیستم عامل:ویندوز

نوع فایل: zip 

 
 

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پاک کردن تصاویر بااستفاده وردپرس

آموزش بازیابی عکس و فیلم حذف شده از روی گوشی گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات