آکاایران: عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباReviewed by آکا ایران on Aug 12Rating: 4.5عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباعکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا - بزرگترین سیگار برگ جهان - تصاویر بزرگترین سیگار برگ جهان - سیگار برگ - تصویر بزرگترین سیگار در دنیا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

اموزش ساخت سیگار

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

آکاایران: عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

سرزمین فیدل کاسترو در آستانه ثبت رکوردی دیگر در زمینه تولید بزرگترین سیگار برگ جهان است.
سرویس جالب انگیز آکا ایران به نقل از پایگاه خبری تلگراف، بزرگترین و حجیم ترین سیگار برگ جهان در کوبا ساخته شدن است.

به گزارش آکاایران: بر این اساس، خوزه کاستلر – کارشناس تولید سیگار کوبا – تلاش می کند رکورد پیشین بزرگترین سیگار برگ جهان را که پیشتر در سال 2011 در اختیار خودش بود، بشکند. سیگار برگی که او 5 سال پیش درست کرد، 81 متر و 80 سانتی متر طول داشت.

این کارشناس 67 ساله تولید سیگار تلاش خود برای شکستن رکورد جهان را از یک آگوست ( یازده مرداد) شروع کرد و پیشبینی می شود در 12 آگوست (22 مرداد) تولید این سیگار برگ به پایان برسد.

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

وی پس از 5 بار شکستن رکورد جهانی بزرگترین سیگار جهان می گوید: کوبا کشوری است که بهترین تنباکوی جهان در آن کشت می شود. هر چقدر که من پیش روم، کشورم دارای رکورد بزرگترین سیگار برگ جهان خواهد بود.

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

براساس اعلام کتاب رکوردهای جهانی گینس بزرگترین سیگار برگ جهان با 81.8 متر به وسیله کاستلر در مغازه ای در هاوانا، پایتخت کوبا در 3 مه 2011 میلادی تولید شد. کاستلر در 25 آوریل آن سال شروع به ساخت آن سیگار کرد و 2مه 2011 کار تولید آن سیگار به پایان رسید و در روز بعد به وسیله مقامات گینس اندازه گیری و به طور رسمی در کتاب رکوردهای جهانی ثبت شد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اموزش ساخت سیگار

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات