جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ
,لپ تاپتان چگونه اطلاعات شما را سرقت می کند؟,آموزش اینترنت و نرم افزار,[categoriy]

آکاایران: جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ

آکاایران: مجله مراحم: تابه حال فکر کرده اید اگر دستگاه شما هک شود و متوجه این هک شدن نباشید ممکن است هر لحظه که روبه روی لپ تاپ خود نشسته اید، تصویرتان در اختیار افراد خرابکار قرار گیرد؟

به گزارش آکاایران: بسیاری از کاربران تا به حال یک بار هم از وب کم لپ تاپ خود برای برقراری ارتباطات تصویری یا دیگر کاربردها استفاده ای نکرده اند، اما خطرات وب کم را همیشه با خود همراه کرده اند!

اگر جزو این دسته از افراد هستید و دوست دارید خطر وجود وب کم را به صفر برسانید، دو پیشنهاد برای شما داریم. اولین پیشنهاد چسباندن یک تکه کاغذ روی لنز وب کم در بالای صفحه نمایش است.این روش ساده ترین و سریع ترین روش برای کاربران مبتدی و حرفه ای است، اما اگر می خواهید کمی حرفه ای تر عمل کنید، از روش زیر کمک بگیرید:

۱ ـ روی منوی استارت کلیک کرده یا به صفحه شروع بروید و عبارت Device Manager را در کادر جستجو تایپ کنید. گزینه Device Manager را از فهرست نتایج کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مدیریت سخت افزارها به نمایش درآید. (می توانید با فشردن کلیدهای Win +R و تایپ عبارت devmgmt.msc نیز به این پنجره دسترسی یابید)

۲ ـ گزینه Imaging Devices را پیدا کرده و پس از باز کردن آن گزینه Integrated Camera را جستجو کنید. (چنانچه موفق نشدید این گزینه را پیدا کنید در بخش Sound، video and game controllers را جستجو کنید)

۳ ـ پس از پیدا کردن گزینه Integrated Camera روی آن کلیک راست کرده و disable را انتخاب کنید.

۴ ـ پنجره هشدار را با انتخاب پاسخ موافق تائید کنید.

۵ ـ از حالا به بعد وب کم غیرفعال شده و می توانید با خیال راحت از رایانه خود استفاده کنید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جلوگیری از سرقت محتوا

جلوگیری از سرقت اطلاعات لپ تاپ گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات