رسوایی جنسی ترامپ افشا شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رسوایی جنسی ترامپ افشا شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رسوایی جنسی ترامپ افشا شدReviewed by آکا ایران on Jul 21Rating: 4.5رسوایی جنسی ترامپ افشا شدرسوایی جنسی ترامپ افشا شد؛ جیل هارث که حدود 20 سال دربارۀ این مسأله سکوت کرده است روز سه شنبه (29 تیر) در مصاحبه با نشریۀ گاردین در این باره توضیح داد.

رسوایی جنسی ترامپ افشا شد

رسوایی جنسی ترامپ افشا شد
,آمریکا, افشاگری, ترامپ,[categoriy]

آکاایران: رسوایی جنسی ترامپ افشا شد

 

سرویس خبری آکا ایران ؛ جیل هارث که حدود 20 سال دربارۀ این مسأله سکوت کرده است روز سه شنبه (29 تیر) در مصاحبه با نشریۀ گاردین در این باره توضیح داد.

به گزارش آکاایران: پس از آنکه ترامپ رقابت های انتخاباتی خود را آغاز کرد جزئیاتی درباره شکایت هارث از ترامپ در سال 1997 به اتهام «تجاوز به عنف» منتشر شد.

هارث در این مصاحبه تأکید کرد پس از انتشار این مطلب شبکه های تلویزیونی مهم امریکا بارها از وی خواستند در این باره با آنها گفتگو کند اما او مصمّم بود که در این باره صحبت نکند ولی پس از آنکه ترامپ در ماه می (اردیبهشت) به طورعلنی گفت ادعاهای هارث «بی‎ارزش» است، نظرش عوض شد.

به گزارش پرس تی وی، هارث که احساس می ‎کند به طور علنی به وی برچسب دروغگو بودن زده شده و فعالیت حرفه ای‎اش تحت تأثیر این سخنان قرار گرفته است تصمیم گرفت دربارۀ تجربۀ 20 سال پیش خود با ترامپ صحبت کند.

هارث با اشاره به اینکه «هیچ کس از من دفاع نکرد و به همین دلیل در این باره صحبت می کنم» افزود پروندۀ شکایت خود از ترامپ را که وکلای وی آن را از آزار و اذیت جنسی به «تجاوز به عنف» ارتقا داده اند، دنبال می‎کند.

هارث خاطرنشان کرد برای نخستین بار در دسامبر 1992 در دفتر ترامپ در برج ترامپ با وی دیدار کرد. ترامپ پس از این دیدار به هارث علاقه مند شد و وی را در معرض یک سری آزارهای جنسی ناخواسته قرار داد که به تفصیل در متن شکایت علیه ترامپ آمده است. طبق این دادخواهی، تمامی اقدامات ترامپ با وجود آنکه وی می دانست هارث نامزد دارد صورت گرفت.

هارث با اشاره به بی میلی خود برای صحبت دربارۀ اقدامات غیراخلاقی ترامپ گفت: «صادقانه بگویم صحبت مجدد در این باره برای من دردناک و سرشار از استرس بود … این مسأله به ازدواج من هم لطمه زد. پرداختن به این موضوع استرس زا بود.»

هارث در ادامه گفت: «ترامپ هر کاری که می توانست انجام داد تا مرا به ترک کردن نامزدم وادار کند. وی همواره به عناوین مختلف به من ابراز علاقه و تلاش می کرد مرا تحت تأثیر قرار دهد اما من به درخواست های وی بی اعتنایی می کردم.»

وی در ادامه گفت: «از دفتر وی (ترامپ) با من تماس گرفته شد – و من این تماس را در پیام گیر تلفنی خود ذخیره کرده ام- آنها از من خواستند وقتی مقالۀ نیویورک تایمز منتشر شد همه چیز را انکار کنم. آنها تلاش کردند مرا وادار کنند که بگویم این مسأله هرگز اتفاق نیفتاده و ساخته و پرداختۀ ذهن من است. و من در پاسخ گفتم که چنین کاری انجام نمی دهم.» دفتر ترامپ این موضوع را تکذیب کرده است.

شایان ذکر است روزنامۀ نیویورک تایمز 15 می (26 اردیبهشت) در مقاله ای به رسوایی های اخلاقی ترامپ و نحوۀ برخورد وی با زنان پرداخت.

هارث تأکید کرد: «من قصد ندارم ترامپ را وادار به عذرخواهی کنم و چنین انتظاری هم از وی ندارم. اما وی واقعاً باید به این موضوع فکر کند که اگر حرف قشنگی برای مطرح کردن ندارد سکوت اختیار کند و به من دروغگو نگوید. برای یکبار هم که شده وی باید دهانش را ببندد. او نباید در این باره اظهارنظر می‎کرد.»

منبع :

رسوایی جنسی ترامپ افشا شد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات