ماجرا انفجار در خراسان شمالی - برجنورد چیست ؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرا انفجار در خراسان شمالی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ماجرا انفجار در خراسان شمالی – برجنورد چیست ؟

ماجرا انفجار در خراسان شمالی
,انفجار, حادثه,[categoriy]

آکاایران: ماجرا انفجار در خراسان شمالی

سرویس خبری آکا ایران: دقایقی قبل انفجاری مهیب بجنورد مرکز خراسان شمالی را لرزاند.

به گزارش آکاایران: مدیرعامل سازمان اتش نشانی بجنورد در گفت و گویی با تایید این خبر گفت:هنوز علت دقیق این انفجار مشخص نشده است و سازمان نیز در حالت اماده باش کامل به سر می برد تا در صورت گزارش و تماسی تلفنی به محل حادثه اعزام شود.

گودرزی در خصوص صدای اژیر ماشین های اتش نشانی که در نقاط مختلف شهر شنیده شد، اظهار کرد: همزمان با این صدای انفجار یک حادثه اتش سوزی دیگر نیز به وقوع پیوسته که اتش نشانان به محل اعزام شدند.

شایعاتی در خصوص انفجار جهت بازگشایی معدن در جاده روستای لنگر بجنورد شنیده شده که هنوز صحت ان تایید نشده است.


صدای مهیب انفجار در بجنورد مربوط به بازگشایی معدن بود

سرویس خبری آکا ایران: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت صدای انفجار مهیب که ساعت ۱۹ در بجنورد شنیده شد، مربوط به بازگشایی معدن بود.

حسین عظیمی در گفت و گویی با بیان اینکه  این انفجار در جاده بجنورد- اشخانه در محل کوه های پشت شهرک صنعتی بیدک جهت بازگشایی معدن انجام شده است، اظهار کرد: فقط تعدادی از شیشه های مغازه های اطراف شکسته شده و این انفجار خسارت دیگری در بر نداشته است.

در پی انفجار و صدای مهیبی که از سمت غرب بجنورد شنیده شد، مسافران مسیر بجنورد به سمت اشخانه در جاده توقف کردند و ترافیک سنگینی در این مسیر ایجاد شد.

شدت صدای انفجار به حدی بود که خانه های شهر لرزید و لرزش و صدا در تمام نقاط شهر احساس شد.

منبع :

ماجرا انفجار در خراسان شمالی گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات