اگر ویندوز ۱۰ دارید از این قابلیت جالب استفاده کنید!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر ویندوز ۱۰ دارید از این قابلیت جالب استفاده کنید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر ویندوز ۱۰ دارید از این قابلیت جالب استفاده کنید!
,ویندوز 10,isna.ir,نرم افزار groove,[categoriy]

آکاایران: اگر ویندوز ۱۰ دارید از این قابلیت جالب استفاده کنید!

آکاایران: قابلیت جدید و جالبی برروی یکی از نرم افزارهای ویندوز ۱۰ اضافه شده است که خاص و متفاوت می باشد!

به گزارش آکاایران: ویژگی جالب ویندوز ۱۰

شرکت مایکروسافت قابلیت جدید و مهیجی برای نرم افزار groove در ویندوز ۱۰ اضافه کرده است که قادر است موزیک را براساس احساسات کاربر پخش کند.

اگر در نرم افزار groove ثبت نام کرده اید و موزیک مورد علاقه خود را نیافته اید، این نرم افزار با خواندن احساسات شما موسیقی مورد علاقه تان را پیدا خواهد کرد. لیست های موسیقی توسط شرکت مایکروسافت تولید می شود و آهنگ را با توجه به حالت روانی، فعالیت فیزیکی و نوع موسیقی محبوب هر شخص پخش می کند.

یکی از مسئولین این شرکت در این رابطه می گوید: یافتن موسیقی محبوب هر شخص، کار آسانی نخواهد بود چرا که ۴۰ میلیون موسیقی در نرم افزار groove وجود دارد. ما با توجه به انواع موسیقی هایی که افراد در نرم افزار groove جست وجو کرده اند، موسیقی مورد نظرشان را از طریق انواع لیست موزیک فراهم خواهیم کرد. این موسیقی ها توسط متخصصین مایکروسافت دستچین می شوند.

این ویژگی جدید فعلا در کشورهایی نظیر آمریکا، انگلستان، کانادا، فرانسه و آلمان موجود است و به زودی در تمامی کشورها فراهم خواهد شد. برای داشتن این قابلیت، آخرین نسخه نرم افزار groove مورد نیاز است و برای دریافت این نسخه می بایست آن را از windows store دریافت کنید. این نرم افزار هم در ویندوز فون و هم در ویندوز رایانه های خانگی قابل دسترس است.

گردآوری: آکا ایران

منبع :

اگر ویندوز ۱۰ دارید از این قابلیت جالب استفاده کنید! گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات