نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نرم افزار PhotoMath می‌تواند بدون تایپ کردن و به‌ صورت آفلاین معادلات را حل نماید.

 نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن

نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن
,نرم افزار حل معادلات,حل معادلات,[categoriy]

آکاایران: نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن


به گزارش آکاایران: اختصاصیآکا ایران: 

نرم افزارهایی برای سیستم اندروید و اپل (IOS) منتشر شده‌اند که می‌تواند با تایپ معادله در آن می‌توانستند از طریق اتصال به اینترنت معادلات مختلفی را حل کنند، اما نرم افزار PhotoMath می‌تواند بدون تایپ کردن و با استفاده از دوربین سیستم می‌تواند به‌صورت آفلاین معادلات را حل نماید.

PhotoMath برنامه ای است که با استفاده از دوربین دستگاه عبارات ریاضی را شناسایی می‌کند و فورا آن را حل می‌کند، نمایش گام به گام راه حل معادلات از مزیت های نرم افزار حل معادلات است، در این زمان که پدر و مادرهای وقت زیادی برای درس فرزندان خود ندارد بی شک این نرم افزار می‌تواند به عنوان معلم ریاضی باهوشی عمل نماید.

معادلاتی که اعشار، توان، ریشه، معادلات خطی و توابع، درصد را دارند به راحتی توسط این نرم افزار حل معادلات، حل می‌شوند. Photomath می‌تواند چنین معادلاتی را نیز حل کند: معادلات درجه دوم، نابرابری، سیستم های معادله ساده، معادلات قدر مطلق، نابرابری قدر مطلق، درجه به رادیان تبدیلات و خیلی معادلات بیشتری را نیز می‌تواند حل کند. فعلاً در این نسخه معادلات چاپی را می‌تواند بخواند و در مورد معادلات بالاتر در حال پیشرفت است.

PhotoMath واقعا می‌تواند برای بسیاری از بچه ها مفید باشد که با تکلیف ریاضی خود درگیر هستند و هیچ کس در اطراف برای کمک به آن‌ها وجود ندارد؛ اما در عین حال می‌تواند به عنوان یک ابزار تقلب هم استفاده بشود؛ و همان مشکل زمان قدیم که وارد کردن ماشین حساب به جلسه امتحان بود را، با خود دارد. این نرم افزار حل معادلات، معادلات مشکل و هندسه و یا حساب دیفرانسیل و انتگرال را فعلاً حل نمی‌کند و بیشتر به عنوان یک ماشین حساب مفید نه تنها برای حل معادلات، بلکه برای یادگیری عالی است. به هر حال این نرم افزار در حال به روز رسانی است.

شما می‌تواند نرم افزار حل معادلات به‌صورت آفلاین را از لینک زیر واقع در گوگل پلی دانلود کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microblink.photomath&hl=en

منبع :

نرم افزار حل معادلات بدون اینترنت و دانلود فایل آن گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات