چه کنیم حجم اینترنت مان در تلگرام تمام نشود + آموزش

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه کنیم حجم اینترنت مان در تلگرام تمام نشود + آموزش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چه کنیم حجم اینترنت مان در تلگرام تمام نشود + آموزش
,in the telegram does not automatically avoid downloading files,اموزش تنظیمات تلگرام,ترفندهای تلگرام,[categoriy]

آکاایران: چه کنیم حجم اینترنتمان در تلگرام تمام نشود + آموزشش

آکاایران: Settings >  Automatic Media Download > Mobile Data

 ۱.برای این کار از بخش Settings گزینه Automatic Media Download را بزنید و بعد Mobile Data رو بزنید، شما می توانید به مسنجر Telegram فرمان دهید تا فقط با اتصال به وای فای ویدئوهای اشتراکی ،عکس ها و صداها را دانلود کند و با اتصال از طریق Mobile Data  هیچگونه ویدئو ، صدا و تصویری دانلود نشود که این گزینه در افزایش سرعت دریافت اطلاعات تاثیر فوق العاده ای دارد. 
 
پس آن را مطابق میلتان برای اتصال WiFi یا ۳G تنظیم کنید . برای این که تصاویر و ویدئو هایتان در گالری موبایلتان ذخیره شود ، از بخش Settings گزینه Save To Gallery را پیدا کنید و آن را فعال کنید. 
 
۲.همچنین می توانید مشخص کنید که به صورت خودکار ویدئوها یا تصاویر دانلود نشوند. برای این کار هم میتوانید وارد settings  شوید و از بخش Automatic media download همه گزینه ها را روی حالت  No media قرار دهید تا هر وقت که خودتان خواستید روی فایلها و عکسها کلیک کرده و آن ها را دانلود کنید..
 
گفتنی است ؛ با این کار حجم مصرف اینترنتی توسط تلگرام کاملا دست خودتان خواهد بود.

منبع :

چه کنیم حجم اینترنت مان در تلگرام تمام نشود + آموزش گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات