loading...

آکاایران: با توجه به این که امروزه ارسال پیامک های تبلیغاتی رواج یافته است, افراد در جستجوی روش های حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول دائمی و اعتباری و دیگر اپراتورها هستند. با استفاده از کدهایی می توان برای همیشه از این پیامک ها آسوده شد.

به گزارش آکاایران:

امروزه یکی از روش های تبلیغات, ارسال پیامک به خط های دائمی و اعتباری می باشد. در برخی مواقع ارسال این پیامک ها بیش از حد است و موجب سلب آرامش افراد می شود. با استفاده از روش های مختلفی می توان برای همیشه از شر این پیامک های مزاحم خلاص شد. در این مطلب به روش های حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول می پردازیم.

روش های حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول برای همیشه

چگونه از ارسال پیامک های تبلیغاتی همراه اول جلوگیری کنیم؟

آکاایران: چگونه از ارسال پیامک های تبلیغاتی همراه اول جلوگیری کنیم؟

در صورتی که از سیم کارت های همراه اول استفاده می کنید و تصمیم به حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول دارید, به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. تنها با دانستن چند کد دستوری می توانید برای همیشه از پیامک های تبلیغاتی همراه اول راحت شوید. روش های زیر برای این منظور در نظر گرفته شده اند.

روش اول

ارسال اس ام اس با محتوی عدد ۱ به شمار ۸۹۹۹

روش دوم

شماره گیری کد دستوری #۸۹۹*

روش سوم

تماس با ۹۹۹۰ و پس از برقراری اتصال به اپراتور, درخواست حذف پیامک تبلیغاتی بدهید.

با استفاده از هر یک از این روش ها, برای همیشه پیامک های تبلیغاتی برای شما ارسال نخواهند شد. در صورتی تمایل مجدد به دریافت این اس ام اس ها می توانید, عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال نمایید.

چگونه از ارسال پیامک های تبلیغاتی همراه اول جلوگیری کنیم؟

توجه کنید در صورت استفاده از این روش ها و حذف نشدن پیامک های تبلیغاتی, می توانید ابتدا عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال کنید تا پیامک تبلیغاتی برای شما فعال شود, سپس عدد ۱ را مجددا به ۸۹۹۹ ارسال نمایید. با این روش قطعا حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول برای همیشه انجام می شود.

منبع :

آرگا

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات