loading...

اتصال به اینترنت

آکاایران: جلوگیری از اپدیت خودکار برنامه ها هنگام اتصال به اینترنت

آکاایران: بسیاری از برنامه های کامپیوتری برای تست سریال و کدهای اکتیوسازی به سرور سایت مربوطه وصل می شوند تا اصل بودن سریال برنامه را چک کنند. برخی از برنامه ها بدون اجازه کاربران هنگام اتصال به اینترنت بصورت خودکار اپدیت میشوند و به علت این که اکثر کاربران ایرانی از سریال های تقلبی یا کرک برنامه استفاده می کنند احتمال این که برنامه به اینترنت وصل شده و پس از مدتی پیغام اکتیو نبودن برنامه ظاهر می شود هست.
بدین منظور شما می توانید با قرار دادن نام برنامه در فایروال ویندوز، مانع بروزرسانی و چک لایسنس برنامه شوید.

به گزارش آکاایران: برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز ۷ مراحل زیر را انجام دهید.

  1. به منوی Start رفته و بر روی Control Panel  کلیک نمایید.
  2. گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
  3. در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.
  4. در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه …new Rule کلیک کنید.
  5. اکنون بر روی program کلیک کرده و next را بزنید.
  6. گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه browse فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه next را بزنید.
  7. در پنجره بعدی گزینه Block the connection  را انتخاب نمایید و next را بزنید.
  8. در پنجره پایانی در قسمت Name نام نرم افزار را تایپ نمایید و دکمه finish  را بزنید. بدین ترتیب مانع آپدیت برنامه می شوید.
  9. در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.

برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز xp مراحل زیر را انجام دهید

 

   ۱. به منوی Start رفته و بر روی Control Panel کلیک نمایید.
   ۲. گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
   ۳. در این پنجره بر روی گزینه Exceptions کلیک کنید و Add رو بزنید.

 

پس از انجام عملیات فوق ، می بایست نام برنامه مورد نظر در لیست Exception مشاهده گردد. در صورتی که قصد بلاک نمودن موقت فعالیت ارتباطی یک برنامه را داشته باشیم،می توان از Checkbox موجود در مجاورت نام برنامه استفاده نمود . برای حذف دائم یک برنامه موجود در لیست Exception ، می توان از دکمه Delete استفاده نمود .
کاربرانی که دارای اطلاعات مناسب در رابطه با پورت های مورد نیاز یک برنامه می باشند ، می توانند با استفاده از Add Port ، اقدام به معرفی و فعال نمودن پورت های مورد نیاز یک برنامه نمایند . پس از فعال نمودن پورت ها ، وضعیت آنان صرفنظر از فعال بودن و یا غیرفعال بودن برنامه و یا برنامه های متقاضی ، باز باقی خواهند ماند . بنابراین در زمان استفاده از ویژگی فوق می بایست دقت لازم را انجام داد . اغلب از ویژگی فوق در مواردی که پس از اضافه نمودن یک برنامه به لیست Exception همچنان امکان ارتباط آن با سایر کامپیوتر و یا برنامه های موجود در شبکه وجود نداشته باشد، استفاده می گردد

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جلوگیری از update شدن خودکار نرم افزارها , جلوگیری از آپدیت ویندوز 7 در رجیستری , جلوگیری از آپدیت ویندوز7 در رجیستری , داغ شدن گوشی موقع اتصال به ماپیوتر , جلوگیری از پدیت خودکار در ویندوز 7 , جلوگیری بروزرسانی خودکار اندروید , غیر فعال کردن آپدیت نرم افزار ها , مشکل درهنگام اپدیت خودکارسامسنوگ , جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید , جلوگیری از آپدیت کردن ویندوز 7 , متصل نشدن نرم افزار به اینترنت , جلوگیری از اپدیت خودکار ویندوز , آپدیت شدن خودکار گوشی سامسونگ , به روز آوری نرم افزار سامسونگ , چلوگیری از بروز رسانی اندروید , جلوگیری از آپدیت گوشی سامسونگ , خاموش کردن بروزرسانی سامسونگ , بستن آپدیت برنامه ها اندروید , جلوگیری از ابدیت شدن لب تاب , نرم افزار قطع آپدیت خودکار , جلوگیری از آپدیت ویندوز 8 , لغو آپدیت خودکار اندروید , ر فعال کردن آپدیت ویندوز , پیامد‌های آپدیت ویندوز , بستن اپدیت های اندروید , قطع کردن آپ دت ویندوز , لغو بروزرسانی سونی , بستن آپدیت ویندوز , بستن اپدیت ویندوز , بستن آپدیت ویندور

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات