موتورسیکلت Revit #95 آیفون شما را تبدیل به صفحه نمایش می کند.

آکاایران: موتورسیکلت Revit #95 آیفون شما را تبدیل به صفحه نمایش می کند.

آکاایران: مطمئنا دیگر نمیخواهید تصادف کنید.

 موتورسیکلت Revit #95 آیفون شما را تبدیل به صفحه نمایش می کند.

به گزارش آکاایران:
درحالیکه مدت هاست مانت های(پایه نگهدارنده گوشی برای اتومبیل) شیشه اتومبیل به کاربران اجازه داده تا از اسمارتفون خود به عنوان صفحه نمایش استفاده کنند. تلاش برای استفاده از آن بر روی موتورسیکلت احمقانه به نظر میرسد، اما مدل مفهومی موتورسیکلت جدیدی از کمپانی هلندی رویت، پایه نگهدارنده تلفن را در مرکز و جلو قرار داده است و از یک آیفون به عنوان صفحه نمایش برای موتور رویت #95 استفاده کرده است.
بر اساس موتور سیکلت 0 سوپر اندورو KTM، رویت #95، ابزار و وسایل سنتی را کاملا جایگزین کرده است. به جای آن یک بست ویژه برای آیفون شما طراحی کرده است. که در زمان واقعی میتواند اطلاعات کلیدی شما را با استفاده از اپلیکیشن dash” “ به نمایش در بیاورد.
ارتقای موتور مدل مفهومی

 موتورسیکلت Revit #95 آیفون شما را تبدیل به صفحه نمایش می کند.


به عنوان یک مدل موتورسیکلت  مفهومی، تعداد دیگری امکانات پیشرفته وجود دارد، مانند مخزن سوخت تمام آلومینیوم و همینطور سیستم راندن تمام چرخ کریستینی، که به موتور سیکلت این امکان را میدهد تا قدرت را  به چرخ جلو انتقال دهد که باعث میشود انقباض تایر عقب 80 درصد یا بیشتر کم شود. با افزودن اپلیکیشن ها و امکانات جهت یابی به گوشی آیفون اتصال آن به موتورسیکلت کاملا قابل پیش بینی بود.
گرچه داشتن صفحه نمایش آیفون برای موتورسیکلت بسیار جذاب است اما هنوز زود به نظر میرسد که تولید کنندگان موتورسیکلت برای استفاده از این محصول عجله کنند.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات