loading...
 فیسبوک قصد دارد ایمیل های رمزگذاری شده ارسال کند

آکاایران: فیسبوک قصد دارد ایمیل های رمزگذاری شده ارسال کند

آکاایران: به نظر میرسد فیسبوک به اندزه ما نگران Big Brother (کنترل مقامات بر فعالیت های شهروندان) است. فیسبوک در حال آزمودن قابلیت رمزگذاری آزمایشی برای حفاظت در مقابل نظارت (دولت،  سرویس امنیتی..) است. شما میتوانید یک کلید رمز گذاری روی پروفایلتان به اشتراک بگذارید و نوتیفیکیشن رمزگذاری شده را به راه اندازید تا تمام ایمیل هایی که از فیسبوک میگیرید با رمز گذاری محافظت شده باشند.
رمزگذاری فیسبوک با PGP (اپلیکیشن حفظ حریم شخصی) آزاد کار میکند. و از نگهبان امنیتی GNU، (GPG)، یک اجرای محبوب رایگان از تکنولوژی PGP، استفاده میکند. اگر تمام اینها گیج کننده به نظر میرسند، وبلاگ لایف هکر یک راهنمای عالی برای راه اندازی کدگذاری ایمیل دارد البته اگر هنوز انجام نداده اید، و اولین قدم دانلود PGP از وبسایت آن است. این مرحله به شما کمک میکند که ارسال ایمیل های رمز گزاری شده را شروع کنید. و این بدین معنی است که هر چیزی که تایپ میکنید مانند رشته ای در هم از نشانه ها و حروف است تا زمانی که به وسیله کلید دیجیتالی رمز گشایی کنید. (که میتوانید به وسیله GPG راه اندازی کنید.)

 فیسبوک قصد دارد ایمیل های رمزگذاری شده ارسال کند

به گزارش آکاایران:
فیسبوک در درجه اول تجارتی است که به طور خستگی ناپذیر ایده ارتباط انسانی را به پول تبدیل میکند. مارک زاکربرگ از ارزش اطلاعات شخصی کاربران ثروتمند شد، اما به همان میزان که فیسبوک نیازمند است تا مردم اطلاعات شخصی خود را پست کنند، نیازمند آن است که به کاربران خود احساس امنیت دهد. گرچه رمز گذاری نوتیفیکیشن ایمیلها به جالبی ارائه رمزگزاری چت محلی نیست.اما یک شروع خوب است.
متاسفانه این قابلیت بر روی تلفن های هوشمند کار نمیکند، اما حرکت هوشمندانه ای است. ما امیدواریم که استفاده ار آن به سمت جریان اصلی حرکت کند.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات