میخواهید فیس بوک را ترک کنید؟ الو راه اندازی شده است و یک اپلشکیشن برای آی فون دارد

آکاایران: میخواهید فیس بوک را ترک کنید؟ الو راه اندازی شده است و یک اپلشکیشن برای آی فون دارد

آکاایران: الو: شبکه ی اجتماعی جدیدی که همه دیوانه ی آن شده بودند .
الو یک شبکه ی اجتماعی بدون تبلیغ است که سال گذشته با راه اندازی به وسیله ی تنها یک دعوتنامه ، امتیاز زیادی به دست آورد. و پنجشنبه اعلام کرد که قرار است عمومی شود با یک اپلیکیشن برای کاربران آی فون. گروه با سیاست ضد فیس بوکش توجه ها را جلب کرد و با این قول که تبلیغ نکند و اطلاعات کاربران را به اشخاص ثالث نفروشد.
سپتامبر گذشته ، تغییری در علایق ، عضویت در الو را به یک چیز ارزشمند تبدیل کرد.با دعوتنامه هایی که در سایت eBay تا قیمت 500 دلار فروخته میشد. در رونمایی عمومی ، الو هیچ جزئیاتی از تغداد اعضا نداد اما گفت که میلیون ها نفر از این وسیله استفاده میکنند.
یکی از بنیان گذاران الو و رئیسش پاول بودنیتز میگوید: این اپلیکشین زیباست و ویژگی های خاصی بسیاری دارد.
"با همه ی این خصوصیات مثبت الو و با دانستن اثرات منفی تبلیغ و جمع آوری اطلاعات توسط شبکه های دیگر که صف اول اخبار است، زمان بندی اپلیکیشن ما از این بهتر نمیتوانست باشد."

به گزارش آکاایران:
الو سرویس های خود را برای گنجاندن راه های بیشتر دوست یابی ,جستجو,اعلان های زمان ,پیام خصوصی ,گروه های خصوصی و قرار دادن love به جای like  به روز رسانی کرد.
الو سال گذشته با تغییر دادن منشورش و قول بدون تبلیغ و به سود عموم بودن 5.5 میلیون سرمایه جمع کرد. در حالیکه که سرویسش مجانی است ، برنامه های آینده ایش شامل ویژگی های ممتازی است که باید برای گرفتنشان پول پرداخت. الو توسط گروهی از برنامه نویسان و هنرمندان تحت سرپرستی بودنیتز که تجربه ی قبلی اش طراحی دوچرخه و اسباب بازی بود راه اندازی شده است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات