چگونه پست های اینستاگرام را به اشتراک بگذاریم؟

آکاایران: چگونه پست های اینستاگرام را به اشتراک بگذاریم؟

آکاایران: اپلیکیشن "Repost for Instagram"، بهترین اپلیکیشن برای بازنشر و اشتراک‌گذاری پست‌های اینستاگرام است.
یکی از موارد بسیارمهم در بازنشر عکس‌های دیگران، حق صاحب اثر است. شما با اپلیکیشن "Repost for Instagram"، امکان بازنشر عکس کاربران دیگر را با حفظ حق صاحب اثر، در پیج اینستاگرام خود دارید.
قابلیت "Repost" اگر در اپلیکیشن اینستاگرام به طور پیش‌فرض طراحی می‌شد، قطعا بر محبوبیت این اپلیکیشن می‌افزود.
اینستاگرام در اپلیکیشن رسمی خود، به شما امکان ذخیره‌سازی و به اشتراک‌گذاری عکس‌های سایر کاربران را نمی‌دهد. در حالی  که سایر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک این امکان را به کاربران می‌دهند که پست‌های یکدیگر را به‌راحتی به اشتراک بگذارند.

 چگونه پست های اینستاگرام را به اشتراک بگذاریم؟

به گزارش آکاایران:
حال کاربران برای ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری عکس‌های سایر کاربران در اینستاگرام مجبور به استفاده از اپلیکیشن‌های جانبی هستند. اپلیکیشن "Repost for Instagram"، یکی از اپلیکیشن‌های جانبی است که امکان بازنشر و به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهای اینستاگرام سایر کاربران را با حساب کاربری خودتان به شما می‌دهد و اسم شخصی که عکس و یا ویدیو متعلق به آن است را روی عکس یا ویدئو، در یکی از چهار کنج تصویر، و به صورت کاملا کوچک ثبت می‌کند با این کار هم شما عکس و یا ویدیو مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک گذاشته‌اید و هم حق صاحب اثر را رعایت کرده‌اید.
اپلیکیشن "Repost for Instagram"، با هدف حفظ حق صاحب هنر ساخته و منتشر شده‌ است. این اپلیکیشن رایگان است و برای سیستم‌عامل‌های اندروید و "iOS" موجود است.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه چند عکس را در یک عکس بگذاریم ios , چطور پستهای اینستارو بفرستم رو فیسبوک , متناي خوب براي گذاشتن توي اينستاگرام , گذاشتن چند عکس در یک پست اینستگرام , چطور پست هام برن توی اکسپلور , ارسال پست ها به گوگلپلاس , ارسال موزیک به انستاگرام , چند پست در کانال بگذاریم , فرمتای قابل شر در اینستا , سایز عکس برای اینستا , سایز پست های اینستا , چگونه پست زودتر , اشتراک گزاشتن , صاحب اینستا

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات