با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است
,با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است,[categoriy]

آکاایران: با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است

آکاایران: Who Deleted Me on Facebook یک اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS و اندروید است که به شما اجازه می دهد لیست دوستان خود را ببینید.
این اپ که مشابه برنامه Who Unfollowed Me توییتر می باشد، به شما می گوید چه زمانی یکی از دوستانتان از لیست شما خارج شده، اکانت خود را غیرفعال کرده و یا شما را از لیست دوستانش حذف نموده است.

,با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
وقتی این برنامه را دانلود و اجرا کردید، به شما لیستی از افرادی که شما را در گذشته از لیست دوستانشان حذف کرده اند را نشان می دهد.
علاوه بر نمایش دوستان بی وفا، این اپلیکیشن به شما دوستان جدیدتان و کاربرانی که آنها را بلاک کرده اید را نیز نشان می دهد. همچنین یک علامت "last seen" در کنار اسم دوستانتان درج می شود که بدانید آخرین بار چه زمانی فعالیت داشته اند.
در حال حاضر شما می توانید این اپلیکیشن را به عنوان یک افزونه برای مرورگر خود نصب نمایید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه خارج شدن از فیس بوک

با این روش ببینید چه کسی شما را در فیسبوک حذف کرده است گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات