نصب مانیتور دوم

 چگونه دو مانیتور را به یک کامپیوتر وصل کنیم؟

آکاایران: چگونه دو مانیتور را به یک کامپیوتر وصل کنیم؟

آکاایران: درست مانند دو دست، دو مانتیور هم از یکی بهتر است. با مخارج کمتر فضای کارتان را گسترش دهید.
دستور العمل :
به گزارش آکاایران: چیزهایی که احتیاج دارید : یک کامپیوتر با یک پورت یا درگاه باز
مانیتور دوم
کابل VGA  یا DVI
کارت ویدئوی AGP  یا PCI (اختیاری)
آداپتر DVI به VGA
قدم اول : یک پورت باز پیدا کنید : به پشت کامپیوتر خود نگاه کنید و یک پورت VGA یا  DVI را قرار دهید . کابل  vga یا  DVI از مانیتور دوم به این درگاه میخورد.
یک کارت ویدئوی PCI یا AGP را بخرید و نصب کنید اگر کامپیوترتان پورت آماده ای ندارد.
قدم دوم : مانیتور دوم را وصل کنید و روشن اش کنید. مانیتور برتر را به پورت DVI وصل کنید تا سخت افزارتان را بیهنه سازی کنید. کامپیوترتان را ری استارت کنید.
اگر هیچ کدام از مانیتور ها به درگاه  DVI نخوردند، از یک آداپتور DVI به VGA استفاده کنید تا مانیتور را وصل کنید.
قدم سوم : یک ویندوز نصب کنید .دومین مانیتور را با راست کلیلک کردن بر روی دسکتاپ و سپس پراپرتیز (properties) در PC نصب کنید. در پراپرتیز بر روی تنظیمات کلیک کنید.
قدم چهارم : dualview( دو دید) را فعال کنید. بر روی لیست نمایش (display) کلیک کرده و گزینه ی مانیتور خارجی را انتخاب کنید. گزینه ی (extend my windows desktop onto this monitor) را انتخاب کرده و بر روی تشخیص(identify) کلیک کنید.
قدم پنجم :مرتب کردن : تنظیمات فیزیکی مانیتور ها را با کشیدن (drag) آیکون های مانیتور انجام داده و ok را انتخاب کنید.
قدم ششم : از اولویت های سیستم استفاده کنید : صفحه ی نمایش (display) را در mac با کلیک کردن بر روی اولویت های سیستم (system preferences) نظم و ترتیب دهید و قاب نمایش را انتخاب کنید. بر روی arrangment کلیک کرده و آیکن ها را drag کرده (بکشید) تا با ترتیب مانیتور ها هماهنگ شوند.
به همین راحتی شما موفق شدید که دو مانیتور همزمان داشته باشید و از صفحه نمایش بزرگتر لذت ببرید. ویدئو زیر مراحل انجام این کار را مرحله به مرحله نمایش می دهد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه گذاشتن تصویر یک کیس روی دومانیتور , چکونه سیستم را دو ماننیتوره کنیم , تبدیل یک مانیتور به چند مانیتور , نصب کردن دو مانیتور به یک کیس , وصل کردن 2 کیس به یک مانیتور , نمایش دو کیس با یک مانیتور , نصب دو سیستم به یک مانیتور , در یک مانیتور دو دستکتاپ , تنظيمات مانيتور روي vga , نصب دو مانیتور به کیس , نصب مانیتور دوم

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات