آکاایران: همانطور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در دنیاست که طرفداران زیادی در ایران نیز دارد !

به گزارش آکاایران: اصولا کاربران شبکه های اجتماعی , اینستاگرام را به عنوان شبکه اجتماعی عکس و فیلم میشناسند ! چرا که شما برای پست گذاشتن حتما باید یک عکس یا فیلم را ارسال کنید ! یعنی نمیتوانید پست های متنی را به تنهایی ارسال کنید ( البته در هنگام ارسال عکس یا فیلم میتوانید متنی را به عنوان توضیحات آن وارد کنید … )

وقتی شما وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام میشوید , تعداد زیادی عکس و فیلم را مشاهده میکنید که ممکن است شما بخواهید برخی از آن عکس ها یا ویدیو ها را در گوشی خود داشته باشید ! پس با مجله آکا ایران همراه باشید تا روش ساده دانلود و ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام را به شما آموزش دهیم .

 
 
 

دانلود کردن/ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام در اندروید :

با نصب یک نرم افزار در گوشی اندرویدی خود به سادگی میتوانید تصاویر و ویدیو های اینستاگرام را در گالری گوشی خود ذخیره کنید . پس مراحل زیر را دنبال کنید :

۱. ابتدا نرم افزار InstaGetter را از لینک زیر دریافت کنید ( اگر میخواهید با موبایل از لینک زیر داتلود کنید این آموزش را مطالعه کنید ) :

دانلود نرم افزار InstaGetter

۲. نرم افزار InstaGetter را در گوشی خود نصب کنید و آن را اجرا کنید . برای اولین بار که نرم افزار را باز میکنید , یک صفحه Pop Up باز میشود که به شما آموزش میدهد ! شما میتوانید دکمه ” Back ” در گوشی خود را بزنید تا آن صفحه را ببندید و صفحه اصلی نرم افزار را مشاهده کنید .

۳. حالا وارد نرم افزار اینستاگرام ( Instagram ) شوید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را پیدا کنید . در زیر کامنت های عکس مورد نظر شما بر روی گزینه ” ۳ نقطه ” ضربه بزنید و گزینه ” Copy Share URL ” را انتخاب کنید . با این کار لینک عکس یا فیلم در Clipboard گوشی شما ذخیره میشود . ( مانند تصویر زیر ) :

آموزش دانلود ویدئو و عکس از اینستاگرام

آکاایران: آموزش دانلود ویدئو و عکس از اینستاگرام

توجه : گزینه ” Copy Share URL ” در همه پست ها وجود ندارد !! این گزینه فقط در پروفایل هایی نمایان میشود که آن پروفایل , Public ( عمومی ) باشد ! ( یعنی Private ( خصوصی ) نباشد )

۴. اکنون در گوشی خود دکمه ” Recent Apps ” را بزنید و برنامه  ” InstaGetter ” را انتخاب کنید . ( به طور کلی در این قسمت باید وارد نرم افزار ” InstaGetter ” شوید ) :

آموزش دانلود ویدئو و عکس از اینستاگرام

۵. وقتی وارد نرم افزار InstaGetter شدید , بر روی گزینه ” Paste ” ضربه بزنید تا عملیات ” Checking Instagram URL ” یا همان “ چک کردن آدرس اینستاگرام ” انجام شود .

۶. بعد از مدتی ( بسته به سرعت اینترنت شما ) صفحه ای مانند صفحه زیر برای شما نمایان خواهد شد که میتوانید عکس یا فیلم را دانلود و در گوشی خود ذخیره کنید . برای اینکار میتوانید گزینه ” Save Video ” یا ” Save Image ” را انتخاب کنید :

البته این نرم افزار این ویژگی را دارد که شما همان عکس را بدون ذخیره در گوشی خود , مستقیما در پروفایل اینستاگرام خود Share کنید و همان تصویر یا ویدیو را پست بگذارید که اصطلاحا به آن ” Repost ” میگویند .

 
 

دانلود کردن/ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام در iOS :

در سیستم عامل iOS نیز باید نرم افزاری برای دانلود و ذخیره عکس و فیلم از اینستاگرام بر روی گوشی نصب شود .

برای اینکار میبایست نرم افزار InstaGetter را دانلود و در گوشی خود نصب کنید . این نرم افزار را به صورت رایگان میتوانید از iTunes دانلود کنید

بعد از دانلود و نصب این نرم افزار بر روی دیوایس iOS خود , میتوانید تمامی عکس ها و فیلم های اینستاگرام مورد نظر را دانلود و ذخیره کنید .

از ویژگی های جالب این نرم افزار , دانلود عکس ها و فیلم ها حتی در Direct میباشد !

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ذخیره ویدیو در اینستا گرام

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات