نسل آینده گوشی های همراه + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسل آینده گوشی های همراه + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 نسل آینده گوشی های همراه + عکسبه گزارش آکاایران: بدون شرح...


موبایلها چهره عوض می کنند! در دنیای تکنولوژی نسل جدید گوشی موبایلها در راهند. در تصویر بالا یکی از تلفنهای همراه را می بینید که در آینده بسیار فراگیر خواهد شد. در این نوع تلفن همراه، حروف و کلیدها در واقع انگشتان شما خواهد بود!

,نسل آینده گوشی های همراه + عکس, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: نسل آینده گوشی های همراه + عکس


موبایل فوق را به دستتان می بندید و انگشتانتان نقش کلیدهای تلفن همراه را بازی خواهند کرد.تلفن همراه بالا توسط سانمن کاون طراحی شده است و اس.ام.اس زدن با آن بسیار راحت خواهد شد.دکمه جستجو در سمت چپ است و میکروفن آن نیز در سمت راست قرار می گیرد. این موبایل برای کسانی که انگشتهای دراز دارند بسیار مناسب است.

,نسل آینده گوشی های همراه + عکس, سایت ,iran ,[categoriy]


تصویر بالا نیز موبایلی است که توسط رابرت هایس و جان فینسترا طراحی شده است. همانند کاغذ است و بسیار انعطاف پذیر. در طراحی موبایل فوق از پلیمر استفاده می شود. این موبایل طوری طراحی شده است که اگر روی آن بنشینید، آنرا خم کنید یا به دیوار بکوبید آسیبی به موبایلتان وارد نمی شود!

,نسل آینده گوشی های همراه + عکس, سایت ,iran ,[categoriy]


به گزارش روزنامه ملیت، موبایل انعطاف پذیر بالا نیز ممکن است در آینده بسیار فراگیر شود. این گوشی را به هرشکلی می توانید در بیاورید، می توانید آنرا به بازویتان بپیچانید یا با حمع کردن آنرا در کیفتان بگذارید. این گوشی در رنگهای سیاه، سفید و نارنجی طراحی شده است.

منبع خبر : عصر ایران - http://asriran.com/view.php?id=41132منبع :

نسل آینده گوشی های همراه + عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات