loading...
loading...
آکاایران:  

 رشد قیمت ها در بازار لپ تاپ + جدول قیمت هابه گزارش آکاایران: معمولا ماه رمضان که فرا می رسد بازار خرید و فروش برخی از کالاها از جمله کالاهای حوزه کامپیوتر تا حدودی راکد می شود و به تبع آن قیمت ها نیز کاهش می یابد. این اتفاقی است که هر سال با آن مواجه هستیم و فعالان بازار ادعا می کنند این یک موضوع عادی در بازار است...معمولا ماه رمضان که فرا می رسد بازار خرید و فروش برخی از کالاها از جمله کالاهای حوزه کامپیوتر تا حدودی راکد می شود و به تبع آن قیمت ها نیز کاهش می یابد. این اتفاقی است که هر سال با آن مواجه هستیم و فعالان بازار ادعا می کنند این یک موضوع عادی در بازار است.
اما امسال شرایط تا حدودی تغییر کرده است و برخی فعالان بازار از رشد 10 تا 30 و حتی در پاره ای موارد 40 هزار تومانی قیمت ها در بازار لپ تاپ خبر می دهند.
بر اساس اعلام فعالان بازار، علت رشد قیمت ها در بازار لپ تاپ افزایش نرخ دلار بوده است.
اما گروه اندکی از فعالان بازار ادعا می کنند رشد قیمت ها به بهانه های واهی صورت گرفته است و با توجه به فرا رسیدن ماه رمضان تنها باعث تشدید دوران رکود در بازار می شود.
موسوی یکی از فعالان بازار در این مورد می گوید، رشد قیمت لپ تاپ در شرایطی که بازار می رود تا با یک دوره رکود یک ماهه مواجه شود کاری غیرمنطقی است. به گفته وی برخی از شرکت ها با فرا رسیدن ماه رمضان تخفیف هایی به مشتری می دهند تا به این وسیله کالاهای خود را به فروش برسانند و این اقدام با رشد قیمت ها توسط گروهی از فروشندگان تضاد دارد. علاوه بر اینکه برخی از فروشندگان در بازار به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان تخفیف هایی برای خریداران در نظر می گیرند، برخی از شرکت ها نیز قیمت ها را در این ایام تغییر داده اند که ایران رهجو یکی از این شرکت ها است.
فعالان بازار براین باورند اگر چه برخی از شرکت ها اقدام به افزایش قیمت ها کرده اند، ولی در مدت کوتاهی شاهد اثرات منفی این اقدام خواهند بود.
قیمت انواع لپ تاپ طی هفته گذشته در بازار در حدود 10 تا 30 هزار تومان افزایش یافته است، البته برخی از فعالان بازار از رشد 40 هزار تومانی برخی از مدل ها طی هفته اخیر در بازار خبر می دهند.

رشد قیمت ها در بازار لپ تاپ + جدول قیمت ها

آکاایران: رشد قیمت ها در بازار لپ تاپ + جدول قیمت ها


منبع خبر : عصر ایران - https://www.asriran.com/fa/print/131271منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات