5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید!به گزارش آکاایران: دنیای اندروید پر است از برنامه های رنگارنگ که انتخاب کردن بین آن ها، کار بسیار دشواری است. به همین خاطر ما دست به کار شدیم و 5 برنامه محبوب و جدید را برای شما انتخاب کردیم تا اگر به دنبال نرم افزاری شیک و کاربردی هستید، یکی از این ها را امتحان کنید


دنیای اندروید پر است از برنامه های رنگارنگ که انتخاب کردن بین آن ها، کار بسیار دشواری است. به همین خاطر ما دست به کار شدیم و 5 برنامه محبوب و جدید را برای شما انتخاب کردیم تا اگر به دنبال نرم افزاری شیک و کاربردی هستید، یکی از این ها را امتحان کنید!

HeadsUp

5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید!
50

آکاایران: 5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید!

این برنامه که ساخت AcDisplay است، روی نمایش نوتیفیکیشن ها و زمان روشن بودن دستگاه تمرکز دارد. کارش این است که کاربر را زمانی که مشغول مرور وب، بازی یا تماشای فیلم است، با پاپ آپ های زیبا از نوتیفیکیشن های آمده مطلع کند.

لینک دانلود

Ready Contact List

51

یک فهرست زیبا از شماره تلفن هایتان که جدیدا به پلی استور اضافه شده است. این برنامه به کاربر با نشان دادن تاریخچه تماس، کانتکتی که می خواهد با آن تماس بگیرد آن هم درست زمان انجام این کار، کمک می کند.

لینک دانلود

Terra Battle

54

برنامه ای که باعث کنار رفتن پرده های کشیده شده روی رازهای جهان می شود. شما می توانید کاراکترهای خود را برای مقابله با دشمنان تان آموزش داده و از همه سو آن ها را مورد حمله قرار دهید.

لینک دانلود

Treehouse

53

Treehouse بهترین روش برای یادگیری فن آوری است. با این برنامه می توانید طراحی وب با HTML و CSS را یاد بگیرید، با برنامه های کدسازی اندرویدی دستگاه خود را با جاوا و در آی فون با Swift & Objective-C توسعه دهید، با Ruby on Rails ،PHP و Python به توسعه وب بپردازید و در آخر روی مهارت های بیزینسی خود کار کنید.

لینک دانلود

ShutApp

55

با شناسایی برنامه های فعال در پس زمینه و پاک کردن آن ها، ShutApp کمک می کند که در عمر باتری خود صرفه جویی کنید و مقدار مصرف دیتا در دستگاه را پایین بی آورید.

لینک دانلودمنبع :

5 برنامه جدید و محبوب اندرویدی که نباید از دست بدهید! گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات