بسته آلفا

سرعت اینترنت همراه اول

آکاایران: حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید

آکاایران: سرعت نامحدود اینترنت همراه اول در بسته های جدید

همراه اول برای جلب رضایت مشترکان محدودیت سرعت را از روی بسته های اینترنتی حذف کرده است و بسته های جدید ارائه کرده است.

به گزارش آکاایران: پیش از این محدودیت سرعت بسته های آلفا+ همراه اول ۸ مگابیت بر ثانیه بود

با توجه به توسعه ی پوشش، ارتقای کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول از این پس بدون تغییر در قیمت بسته های آلفا+ محدودیت سرعت ۸ مگاببت بر ثانیه حذف می شود و مشترکان با خرید این بسته ها می توانند از سرعت بدون مرز بهره ببرند.

از این پس محدودیت سرعت بسته های آلفا+ به طور کلی برداشته شده و مشترکان می توانند از نهایت سرعت ممکن در شبکه 3G و 4G همراه اول استفاده کنند.

در همین راستا و با هدف ارتقای تجربه ی مشترکان، بسته ی آلفا ماهانه به انتخاب مشترک با یک بسته ماهانه ی بدون محدودیت سرعت جایگزین می شود.

از سوی دیگر، مشترکانی که هم اکنون بسته آلفا ماهانه دارند، قبل از اتمام زمان یا حجم بسته، پیامی برای انتخاب  بسته ی جایگزین دریافت می کنند که با پاسخ به آن، می توانند بسته ی دلخواه شان را انتخاب کنند.

بسته ی پیش فرض جایگزین، آلفا+ ۲ گیگابایتی (۱ گیگابایت روزانه + ۱ گیگابایت شبانه) بدون محدودیت سرعت است.

همچنین مشترکانی که به حجم بیشتری نیاز دارند می توانند با ارسال کد بسته ی مورد نظر، بسته ی دلخواه خود را انتخاب کنند تا بسته ی مذکور رزرو و بعد از اتمام بسته ی فعلی، برایشان فعال شود.

به موازات این تغییرات، این اپراتور  یک بسته جدید با عنوان «بسته چهار گیگابایتی (۲ گیگابایت روزانه + ۲ گیگابایت شبانه) ویژه با شرایط» ارائه کرده که دارای تخفیف ویژه برای مشترکان وفادار است.

این بسته آلفا+ دارای ارزش واقعی ۱۵ هزار تومان است که برای مدت محدود با قیمت ۱۲ هزار تومان عرضه خواهد شد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بالابردن سرعت اینترنت همراه اول , تغییر بسته اینترنت همراه اول , سرعت پایین اینترنت ایرانسل , بسته های اینترنت همراه اول , بسته اینترنتی همراه اول , کیفیت اینترنت همراه اول , اینترنت هدف همراه اول , حذف بسته در همراه اول

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات