حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,همراه اول,اخبار آی تی

آکاایران: حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید

آکاایران: سرعت نامحدود اینترنت همراه اول در بسته های جدید

همراه اول برای جلب رضایت مشترکان محدودیت سرعت را از روی بسته های اینترنتی حذف کرده است و بسته های جدید ارائه کرده است.

به گزارش آکاایران: پیش از این محدودیت سرعت بسته های آلفا+ همراه اول ۸ مگابیت بر ثانیه بود

با توجه به توسعه ی پوشش، ارتقای کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول از این پس بدون تغییر در قیمت بسته های آلفا+ محدودیت سرعت ۸ مگاببت بر ثانیه حذف می شود و مشترکان با خرید این بسته ها می توانند از سرعت بدون مرز بهره ببرند.

از این پس محدودیت سرعت بسته های آلفا+ به طور کلی برداشته شده و مشترکان می توانند از نهایت سرعت ممکن در شبکه 3G و 4G همراه اول استفاده کنند.

در همین راستا و با هدف ارتقای تجربه ی مشترکان، بسته ی آلفا ماهانه به انتخاب مشترک با یک بسته ماهانه ی بدون محدودیت سرعت جایگزین می شود.

از سوی دیگر، مشترکانی که هم اکنون

بسته آلفا

ماهانه دارند، قبل از اتمام زمان یا حجم بسته، پیامی برای انتخاب  بسته ی جایگزین دریافت می کنند که با پاسخ به آن، می توانند بسته ی دلخواه شان را انتخاب کنند.

بسته ی پیش فرض جایگزین، آلفا+ ۲ گیگابایتی (۱ گیگابایت روزانه + ۱ گیگابایت شبانه) بدون محدودیت سرعت است.

همچنین مشترکانی که به حجم بیشتری نیاز دارند می توانند با ارسال کد بسته ی مورد نظر، بسته ی دلخواه خود را انتخاب کنند تا بسته ی مذکور رزرو و بعد از اتمام بسته ی فعلی، برایشان فعال شود.

به موازات این تغییرات، این اپراتور  یک بسته جدید با عنوان «بسته چهار گیگابایتی (۲ گیگابایت روزانه + ۲ گیگابایت شبانه) ویژه با شرایط» ارائه کرده که دارای تخفیف ویژه برای مشترکان وفادار است.

این بسته آلفا+ دارای ارزش واقعی ۱۵ هزار تومان است که برای مدت محدود با قیمت ۱۲ هزار تومان عرضه خواهد شد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بالابردن سرعت اینترنت همراه اول , تغییر بسته اینترنت همراه اول , سرعت پایین اینترنت ایرانسل , بسته های اینترنت همراه اول , بسته اینترنتی همراه اول , کیفیت اینترنت همراه اول , اینترنت هدف همراه اول , حذف بسته در همراه اول

حذف محدودیت سرعت اینترنت همراه اول در بسته های جدید گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات