اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد
,واتس اپ,برنامه واتس اپ,نرم افزار واتس اپ,[categoriy]

آکاایران: نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد

آکاایران: نرم افزار برنامه مسنجر برای Pc ویندوز منتشر شد

مدتی پیش اخباری منتشر شدند که ادعا می کردند اپلیکیشن واتس اپ قرار است برای ویندوز کامپیوترهای شخصی و سیستم عامل مک منتشر شود.

به گزارش آکاایران: واتس اپ یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های چت برای گوشی های هوشمند است. اما پیش از این برای استفاده از این اپ در کامپیوترها باید از طریق مرورگرتان از اپلیکیشن اینترنتی آن استفاده می کردید.

حالا این اپ که مالک آن شرکت فیسبوک است برای استفاده آسان تر و موثرتر از آن یک نسخه دسکتاپ برای این اپلیکیشن که با دستگاه های موبایل هماهنگ باشد عرضه کرده. این اپلیکیشن روز سه شنبه در اختیار کاربران قرار گرفت.

این تغییر و ایجاد نسخه دسکتاپ مستقل، سیستم نوتیفیکیشن بهتر و کلیدهای میانبر بهتر را برای کاربران ایجاد می کند. پس از دانلود کردن این اپ برای ویندوز ۸ یا نسخه های بالاتر یا مک OS نسخه ی ۱۰٫۹ یا نسخه های بالاتر، اپلیکیشن را باز کرده و با اسکن کردن QR code آن را با گوشی تان هماهنگ کنید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

واتس اپ برای کامپیوتر , واتساپ برای ویندوز , واتس اپ برای pc , واتس اپ ویندوز

نرم افزار واتس اپ برای ویندوز PC دسکتاپ عرضه شد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات