آکاایران:  

 ۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ دادن به ایمیل ها در جیمیلبه گزارش آکاایران: با پیشرفت تکنولوژی نحوه ی ایجاد ارتباطات انسان ها هم تغییر کرده است و ایمیل جای خیلی از ارتباطات کهنه را گرفته. در ادامه با نکاتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا در جیمیل پاسخ های بهتری را ارسال کنید.


احتمالا تا به حال با ترفندهای زیادی در جیمیل آشنا شده اید با این حال همیشه دانستن نکات بیشتر درباره ی جیمیل می تواند به بهتر شدن تجربه کار با آن کمک کند.

۱-  موضوع را عوض کنید.

وقتی که شما می خواهید به ایمیلی پاسخ دهید بخش “موضوع” مخفی است و شما عموما آن را تغییر نمی دهید و همین باعث می شود موضوع ایمیل ارسالی شما ظاهر خوبی نداشته باشد. با کلیک کردن بر روی فلش کوچک رو به پایین که در تصاویر زیر می بینید، می توانید موضوع ایمیل خودتان را تغییر دهید. پس از بازشدن منوی مربوطه بر روی Edit subject کلیک کنید.

۲ -بخش های Cc و Bcc را پر کنید.

به صورت پیش فرض این دو بخش نیز مخفی هستند. با کلیک کردن بر روی بخش To این دو گزینه نیز اضافه می شوند.

پاسخ به ایمیل

,۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ  دادن به ایمیل ها در جیمیل, سایت ,iran

آکاایران: ۴ نکته ساده برای بهتر پاسخ دادن به ایمیل ها در جیمیل

 

۳- پاسخ را به همه ارسال کنید

اگر در ایمیل های گروهی فراموش می کنید که پاسخ خودتان را برای همه ارسال کنید می توانید به تنظیمات رفته و این گزینه را به صورت پیشفرض فعال کنید. به مسیر Setting> General> Default reply behaviour رفته و تیک گزینه ی reply all را بزنید. از این پس به جای گزینه ی reply، گزینه ی reply all را مشاهده خواهید کرد.

 

۴- ارسال و بایگانی کردن خودکار ایمیل ها

اگر شما از آن دسته افراد هستید که پس از این که جواب ایمیلی را ارسال کردید آن را بایگانی می کنید، می تواند با فعال کردن گزینه ی مربوطه در وقت خودتان صرفه جویی کنید. در مسیر Setting>General>Send & Archive با فعال کردن گزینه ی Show “Send & Archive” button in reply کار خودتان را ساده تر کنید و ضمن ارسال ایمیل آن را نیز به صورت خودکار به بایگانی اضافه کنید.

شاید این نکات بسیار پیش پا افتاده به نظر برسند ولی می توانند ارزش زیادی داشته باشند و کمک شایانی به شما بکنند.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روش پاسخ گروهی در gmail , پاسخ به ایمیل

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات