آموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longman -آکا

آکاایران: آموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longmanReviewed by Milad on Feb 27Rating: 5.0آموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longmanآموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longman

آموزش نصب و کرک برنامه لانگمن longman

,آموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longman,[categoriy]

آکاایران: آموزش نصب و کرک برنامه دیکشنری لانگمن longman

به گزارش آکاایران: پس از دانلود با کمک نرم افزار Winrar (از اینجا دانلود کنید) فایل را از حالت کمپرس شده خارج نموده و سپس نرم افزار Daemon Tools (از اینجا دانلود کنید) را نصب کنید. پس از نصب برنامه بر روی آیکون آن که در نوار وظیفه در کنار ساعت ویندوز قرار دارد کلیک راست نموده و گزینه Preferences را انتخاب کنید.

در پنجره اجرا شده وارد قسمت Advanced شده و تیک مربوط به گزینه های SafeDisc, SecuROM, LaserLock را فعال کنید. پس از اینکار فایل ISO را که از حالت کمپرس شده خارج کردیده اید را با استفاده از نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و سپس اقدام به نصب نرم افزار Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition کنید. پس از پایان مراحل نصب برنامه به هیچ عنوان آنرا اجرا نکنید. فایل موجود در پوشه Y.A.S.U v1.6.9040 را در محل نصب نرم افزار DAEMON Tools (مسیر C:Program FilesDAEMON Tools Lite) کپی نمایید و سپس آنرا اجرا کنید. در پنجره باز شده گزینه Cloak را انتخاب کنید و سپس پنجره را نبندید و در حال Minimize قرار دهید تا آیکون آن در کنار ساعت ویندوز قرار بگیرد. در مرحله آخر فایل موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition (مسیر C:Program FilesLongmanLDOCE5) کپی کنید و سپس آنرا اجرا نمایید.

به همین خوشمزگی! در صورت برخورد به مشکل از طریق نظرات مشکلات خود را بیان کنید…

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات