رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس)به گزارش آکاایران: این خودرو راین اسپید بامبو نام داشته و به راننده کمک می کند در حین رانندگی از دستورات صوتی برای هدایت خودرو استفاده کند و در همین حال به گردش خود در اینترنت هم ادامه دهد...


ایسنا- از نخستین خودروی اینترنتی جهان در نمایشگاه خودروی ژنو 2011 رونمایی شد.
دانشمندان اقدام به طراحی و ساخت خودرویی کرده اند که می گویند نخستین خودروی اینترنتی جهان است. خودرویی که می تواند ایمیلها، فیس بوک و توییتر افراد را بخواند.

رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس)
,رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس), سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس)


این خودرو راین اسپید بامبو نام داشته و به راننده کمک می کند در حین رانندگی از دستورات صوتی برای هدایت خودرو استفاده کند و در همین حال به گردش خود در اینترنت هم ادامه دهد.
راننده همچنین می تواند گوشی هوشمند یا iPad خود را در خودرو شارژ کند.
این خودرو توسط گروه بین المللی هارمن طراحی و ساخته شده است و به راننده این امکان را می دهد که با استفاده از دستورات صوتی به جست وجو در ایستگاه های رادیویی بپردازد. این خودرو ممکن است طی 18 ماه آینده روانه خیابانها شود.
فناوری به کار رفته در این خودرو این امکان را به راننده می دهد که بدون حواس پرتی در حین رانندگی اقدام به نوشتن ایمیلهای خود کند. این خودرو همچنین با نوع کارکرد گوشیهای هوشمند، iPad و بلک بری سازگاری دارد.


منبع :

رونمایی از اولین خودرو اینترنتی جهان(+عکس) گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات