آکاایران:  

 وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیابه گزارش آکاایران: استرالیا به منظور حفاظت از کودکان در برابر سایت های غیراخلاقی و خشونت آمیز قوانین وب سخت تری را وضع می کند.


استرالیا به منظور حفاظت از کودکان در برابر سایت های غیراخلاقی و خشونت آمیز قوانین وب سخت تری را وضع می کند.

قوانین فیلترینگ

آکاایران: وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا


دولت استرالیا خواهان آن است که ISPها مطالب را فیلتر کنند تا اطمینان حاصل شود که خانه ها و مدارس مطالب نامناسب دریافت نمی کنند.
مدافعان حقوق شهروندی، این طرح را به عنوان طرح غیرضروری محکوم کرده و اعلام کردند که این طرح آزادی اینترنت را از بین خواهد برد اما وزیر مخابرات استرالیا اعلام کرد که اقدامات بیشتری برای حفاظت از کودکان لازم است.
دولت استرالیا قرار است فهرستی از سایت های نامناسب را تنظیم کند؛ هر چند در این مرحله معلوم نیست این دولت چه سایت هایی را نامناسب تشخص دهد.
استرالیایی هایی که خواهان دسترسی بدون مانع به اینترنت هستند باید با ISP های خود تماس بگیرند تا در طرح جدید قرار نگیرند. همچنین با توجه به این که در استرالیا سرعت اتصال اغلب پایین تر از استاندارد بین المللی است، نگرانی هایی از این که فیلتر دولت ممکن است سرعت دسترسی به اینترنت را کاهش دهد به وجود آمده است.

منبع خبر : وین بتا - http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=3221منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات