آکاایران:  

 آغاز فعالیت شبکه رادیویی اینترنتی ایران صدابه گزارش آکاایران: شبکه رادیویی ایران صدا ، در نه گروه فرهنگی ، اندیشه ، سیاسی ، قرآن و معارف اسلامی ، دانش و فناوری ، ورزش ، اجتماعی ، ترجمه و موسیقی برنامه پخش می کند ...


شبکه رادیویی اینترنتی "ایران صدا " با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و با شعار اندیشه ایرانی چشم انداز جهان آغاز به کار کرد .

آغاز فعالیت شبکه رادیویی اینترنتی ایران صدا

آکاایران: آغاز فعالیت شبکه رادیویی اینترنتی ایران صدا


شبکه رادیویی - اینترنتی "ایران صدا" به نشانیwww.iranseda.ir شش کانال 24 ساعته مستقل دارد که این کانال ها به شکل تخصصی تولیدات رادیویی کشور را در زمینه های موسیقی ، سخنرانی ، قرآن ، نمایش و گفتگو پخش می کند ضمن آنکه کانال مجزایی نیز به ارائه تولیدات ویژه این رادیو اختصاص داده شده است .
شبکه رادیویی "ایران صدا" ، در نه گروه فرهنگی ، اندیشه ، سیاسی ، قرآن و معارف اسلامی ، دانش و فناوری ، ورزش ، اجتماعی ، ترجمه و موسیقی برنامه پخش می کند .
امکان جستجو در مطالب مطروحه گذشته ، امکان ترجمه برخی از برنامه ها به زبان های دیگر ، تعیین اوقات شرعی مناطق مختلف و پخش اذان و مناجات بدون ایجاد خلل در برنامه های در حال پخش ، ایجاد کنداکتور مورد علاقه هر فرد برای خودش (رادیوی من ) و امکان قرار دادن موسیقی های بی کلام ترانه های با کلام در حال پخش از جمله ویژگی های منحصر به فرد شبکه رادیویی اینترنتی "ایران صدا" است .
مدیر شبکه ایران صدا در مراسم گشایش این شبکه با اشاره به اهداف راه اندازی این رادیوی اینترنتی گفت : گام نهادن در عرصه های نوین رسانه ای و استفاده از اینترنت برای مقابله با تهاجم فرهنگی ، جذب مخاطبان فارسی زبان در گستره وب ، استفاده از ظرفیت تعاملی بودن اینترنت و ارتباط با فارسی زبانان و عرضه دوباره آرشیو غنی صدای جمهوری اسلامی ایران از اهداف راه اندازی این شبکه است .
حمید رضا صحراگرد همچنین ایجاد همبستگی میان ایرانیان سراسر جهان امکان ایجاد فضای اختصاص برای قومیت ها و اقلیت های دینی و، آموزش زبان فارسی در گستره وب از دیگر اهداف مهم راه اندازی شبکه رادیویی اینترنتی ایران صدا است .
وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون 248 قطعه نمایشی ، 60 برنامه فرهنگی ، 57 برنامه علمی و 60 برنامه قرآنی برای شبکه ایران صدا ، باز تولید شده است گفت : با استفاده از قابلیت اینترنت می توان رادیوهای فصلی ایجاد کرد تا در مناسبت های مختلف همچون انتخابات و هفته هایی که به عناوین مختلف نامگذاری شده اند به پخش برنامه های ویژه همان ایام و اطلاع رسانی پرداخت

منبع خبر : فردا نیوز - http://www.fardanews.com/show/?id=45100منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات