هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!به گزارش آکاایران: اغلب در مورد ایده های مبتکرانه ای که هکرها برای نفوذ به سیستم های امنیتی از آن استفاده می کنند صحبت می کنیم اما خیلی کم اتفاق می افتد که بتوانیم روند انجام این کار را ببینیم.


اغلب در مورد ایده های مبتکرانه ای که هکرها برای نفوذ به سیستم های امنیتی از آن استفاده می کنند صحبت می کنیم اما خیلی کم اتفاق می افتد که بتوانیم روند انجام این کار را ببینیم. در شکل زیر دستگاهی که برای سرقت رمز عبور شما استفاده می شود را مشاهده می کنید.

هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!
,هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!


در یک کنفرانس امنیتی با نام Passwords^12 که اخیرا برگزار شد محققی به نام Jeremi Gosney تجهیزاتی که هکرها از آن برای سرقت رمز های عبور استفاده می کنند را نمایش داد.
چیزی که مشاهده می کنید مجموعه ای از ۵ سرور ۴U است که مجهز به ۲۵ کارت گرافیکی Radeon بوده و توانایی تبادل اطلاعات تا ۱۰ گیگا بایت بر ثانیه را دارند. بر روی این دستگاه برنامه ای برای کرک کردن رمز عبور وجود دارد که توانایی پردازش و جستجو در بین ۳۴۸ میلیارد پسورد ترکیبی با پروتکل NTLM را دارد و به عبارت دیگر مجموعه ای از پسوردهای امن در زمان بسیار کمی می توانند مورد حمله قرار بگیرند.
به عنوان مثال با این دستگاه و تجهیزات آن یک رمز عبور ۱۴ کاراکتری رمز گذاری شده توسط ویندوز ایکس پی در شش دقیقه کشف خواهد شد. این مسئله ممکن است شما را در مورد رمز عبورهایی که استفاده می کنید به فکر فرو ببرد، اگر شما از رمز عبورهای طولانی و با حروف تصادفی و غیر قابل حدس استفاده نمی کنید هکرها شما را به دام خواهند انداخت.
بله! رمز عبورهایی که قبلا به میلیون ها سال زمان برای کشف شدن احتیاج داشت امروزه به راحتی در چند ساعت کشف می شوند. بنابراین اگر همچنان از پرطرفدارترین و البته ضعیف ترین پسوردهای سال ۲۰۱۲ استفاده می کنید بهتر است تا دیر نشده و گرفتار این دستگاه نشده اید، رمز عبورهایی طولانی و مطمئن انتخاب کنید.


منبع :

هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند! گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات