loading...
آکاایران:  

 نگاهی به مودم های 4G و 3Gبه گزارش آکاایران: ایرانسل از معرفی مودم های مبتنی بر نسل سوم و چهارم اینترنت همراه خود و آغاز پیش ثبت نام این مودم ها در نمایشگاه ایران تلکام 2014 خبر داد.


پس از راه اندازی موفقیت آمیز نسل سوم و چهارم شبکه باند پهن همراه ایرانسل و توسعه پرشتاب این شبکه، با معرفی مودم های 3G و 4G ایرانسل، پیش ثبت نام این مودم ها در نمایشگاه ایران تلکام 2014 آغاز شده است.


مشترکین سیم کارت های ایرانسل، با استفاده از سیم کارت فعلی خود میتوانند از خدمات نسل سه (3G) ایرانسل بر روی گوشی های تلفن همراه و یا این مودم ها برخوردار شوند و برای استفاده از خدمات شبکه نسل چهارم (4G)، نیازمند خرید سیم کارت های نسل چهارم (USIM) هستند که به قیمت 20 هزار تومان ارائه خواهند شد. این مودم ها به منظور فراهم نمودن امکان دسترسی آسان تر به اینترنت همراه ایرانسل با استفاده از دستگاه های دیگری به غیر از گوشی تلفن همراه، عرضه می شوند. این مودم ها که دارای قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE، 3G و 4G براساس مدل می باشند، در دو حالت قابل نصب از طریق پورت USB و اتصال از طریق Wi Fi ارائه شده اند. مودم های نسل 3 و 4 ایرانسل دارای پنل ارسال و دریافت پیامک بوده و در هر مدل قابلیت ویژه ای همچون پنل مدیریت مصرف دیتا، صفحه نمایشگر، نشانگر وضعیت اتصال به شبکه، امکان اتصال کارت حافظه SD و حتی امکان استفاده از مودم به عنوان شارژر موبایل نیز گنجانده شده است.


براساس این گزارش، چهار مدل مودم همراه نسل سه و سه مدل مودم همراه 3G/4G ایرانسل، همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2014 رو نمایی شده اند. مدل E3533 یک مودم USB با قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE و 3G است که به نشانگر وضعیت اتصال به شبکه و پنل ارسال و دریافت SMS مجهز است. این مودم با قیمت 119هزار و 0 تومان به بازار عرضه خواهد شد. مودم همراه مدل E8231 ایرانسل از شبکه های GPRS، EDGE و 3G پشتیبانی میکند و با قابلیت اتصال Plug and Play، پنل تبادل SMS و قابلیت اتصال از طریق Wi Fi و قیمت 149هزار و 0 تومان به بازار عرضه خواهد شد.

 

نرم افزار ارسال sms برای e3372

,نگاهی به مودم های 4G و 3G, سایت ,iran

آکاایران: نگاهی به مودم های 4G و 3Gمدل E5730 با مشخصاتی نظیر پشتیانی از شبکه های GPRS، EDGE و 3G، پنل تبادل پیامک، قابلیت استفاده به عنوان شارژ تلفن همراه (Power bank)، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل شبکه (Rj45) و یا شبکه Wi Fi و پنل مدیریت مصرف دیتا با قیمت 299هزار و 0 تومان به بازار عرضه خواهد شد. مدل E5336 هم با پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE و 3G، صفحه نمایشگر، پنل تبادل پیامک، قابلیت اتصال کارت حافظه SD و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi با قیمت 269هزار و 0 تومان به بازار عرضه میشود.


مودم E3372 ایرانسل با قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE، 3G و 4G، نصب آسان (Plug and Play)، پنل تبادل پیامک، نشانگر اتصال به شبکه، پنل مدیریت مصرف دیتا و قابلیت اتصال کارت حافظه SD به قیمت 249هزار و 0 تومان و مدل E5372 هم با قابلیت پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE، 3G و 4G، صفحه نمایش، پنل تبادل پیامک، ارتباط با اینترنت از طریق Wi Fi و کابل USB و اتصال کارت حافظه SD با قیمت 479 هزار و 0 تومان به بازار عرضه می شود.


مودم مدل E5373 ایرانسل هم با پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE، 3G و 4G، پنل تبادل پیامک، نشانگر وضعیت باتری و اتصال شبکه و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi هم با قیمت 319هزار و 0 تومان به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد./باشگاه خبرنگارانمنبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرم افزار ارسال sms برای e3372

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات