پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزدبه گزارش آکاایران: سیمکارت تلفن همراه نیز مثل هر چیز دیگری عمری مفید و محدود دارد. هر چه با دقت و توجه بیشتری استفاده شود، زمان بیشتر و استانداردتری کارآمد خواهد بود، هر قدر هم با بی توجهی و استفاده و مصرف نادرست همراه باشد، از عمر مفیدش کم شده و هزینه و وقتتان را بیشتر می گیرد...


پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد
,پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد


سیمکارت تلفن همراه نیز مثل هر چیز دیگری عمری مفید و محدود دارد. هر چه با دقت و توجه بیشتری استفاده شود، زمان بیشتر و استانداردتری کارآمد خواهد بود، هر قدر هم با بی توجهی و استفاده و مصرف نادرست همراه باشد، از عمر مفیدش کم شده و هزینه و وقتتان را بیشتر می گیرد.
عمر مفید سیمکارت به نحوه استفاده، نگهداری و حتی میزان مصرف آن بستگی دارد.
افزایش میزان روشن یا خاموش بودن تلفن، مقدار و تعداد مکالمه، حتی تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی، همه در کاهش عمر سیمکارت اثر دارد. به پیامک های بی حساب و کتابتان توجه بیشتری کنید!
سیمکارت معمولا وقتی می سوزد که صحیح از آن استفاده نکنید. صدمه فیزیکی، وارد کردن پین کد (معروف به Pin) اشتباه بیش از دفعاتی معلوم، وارد یا خارج کردن سیمکارت هنگام روشن بودن موبایل، اتصال موقت، نمناکی یا تماس با رطوبت، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، لمس یا آغشتن صفحه طلایی آن به ذرات غبار، چربی و... از عوامل دیگر خرابی و سوختن سیمکارت به شمار می رود.
سیمکارت هایی که در فضای مرطوب، شرجی، شهرهای نزدیک دریا، در مجاورت حرارت بالا و... استفاده می شود، زودتر خراب شده و امکان سوختنشان بیشتر است.
گوشی غیراستاندارد هم از آنجا که ولتاژها را به مقدار استاندارد یا بدرستی به سیمکارت منتقل نمی کند، در سوختن سیم نقشی بسزا دارد. در خرید گوشی دقت کنید.
دریافت پیغام Invalid Sim به معنای سوختن سیمکارت نیست؛ گوشی موبایل را خاموش و مجددا روشن کنید، مشکل برطرف خواهد شد. در صورت تکرار پیام، بررسی کنید که محل اتصال سیم کثیف نباشد.
از شناسنامه و قاب سیمکارت خود همچون سندی بهادار مراقبت کنید. این قاب سندی مورد نیاز برای دریافت خدماتی چون تعویض سیمکارت و مانند آن است.
در صورتی که قصد خرید و فروش سیمکارت های موسوم به شارژی را دارید، دل به برگه تایید خرید و فروش خوش نکنید. این برگه سند قابل قبولی تلقی نمی شود.
بهتر است کارت ملی خود را به نمایندگی اپراتور یاد شده ببرید و با مراجعه به دفاتر رسمی، نقل و انتقال آن را قانونی کنید تا هم امکان دریافت سیمکارت جدید را داشته باشید، هم در صورت سرقت یا سوء استفاده های دیگر، پای خود را از دام سوءاستفاده گران بیرون کشیده باشید.

منبع خبر : عصرایران - http://www.asriran.com/fa/print/222620منبع :

پیامک بزنید تا سیمکارتتان بسوزد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات