اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 هکرها نتوانستند سنجش را هک کنندبه گزارش آکاایران: وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: هکرهای بسیار معروفی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا، می خواستند سامانه سازمان سنجش را هک کنند که با تمهیدات از پیش اندیشیده شده، هیچ کدام از آنها موفق نشدند...


وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: هکرهای بسیار معروفی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا، می خواستند سامانه سازمان سنجش را هک کنند که با تمهیدات از پیش اندیشیده شده، هیچ کدام از آنها موفق نشدند.

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند
,هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند


محمد مهدی زاهدی در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: بحث برگزاری کنکور روند خوبی را می گذراند و پخش پرسش ها در کشور، همین طور پاسخنامه ها در کمال صحت و سلامت به مقصد رسید و در آن جاهایی که از قبل پیش بینی شده بود، نگهداری می شود و از نظر حفاظتی نیز در جای امنی هستند.
وی افزود: همچنین توزیع کارت به صورت آنلاین و رایانه ای بود و از یک میلیون و 250 هزار داوطلب بیش از یک میلیون و 110 هزار نفر کارت ورود به جلسه را گرفته اند.
زاهدی گفت: همچنین از تجمعاتی که ممکن بود به دلیل دریافت کارت مقابل حوزه های دریافت کارت به وجود بیایید جلوگیری شد.
زاهدی همچنین در ادامه درباره بحث حادثه اخیر کوی نیز در پاسخ به پرسش خبرنگاری گفت: ما بحث کوی را جدای از مسائل شهر تهران و برخی جاهای دیگر نمی دانیم و همین ها یک بستر است که باید به صورت ریشه ای بررسی شود.
وی افزود: اگر تنها خود را در چهارچوب کوی محدود کنیم، آن ریشه یابی صورت نمی گیرد و اگر در سال 78 این کار ریشه ای بررسی و با عوامل آن جدی برخورد شده بود، هرگز این اتفاقات رخ نمی داد.
زاهدی گفت: کمیته هایی در جاهای گوناگون از جمله در خود دانشگاه تهران، وزارت علوم و مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است تا مسأله ریشه یابی شود و با کسانی که حرفه ای این حادثه را پدید آوردند، برخورد کنیم.

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52897منبع :

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات