اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگیبه گزارش آکاایران: شرکت پاناسونیک دوربین دیجیتالی جدیدی را با نام AVCHD وارد بازار کرده است که می تواند برای کاربران خانگی و نیمه حرفه ای بسیار مناسب باشد...


شرکت پاناسونیک دوربین دیجیتالی جدیدی را با نام AVCHD وارد بازار کرده است که می تواند برای کاربران خانگی و نیمه حرفه ای بسیار مناسب باشد.

دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی
,دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی


به گزارش پاکت لینت، این دوربین دیجیتالی شامل حسگر 6/10 مگاپیکسلی می شود و به فناوری 3Mos برای افزایش کیفیت تصاویر مجهز شده است.
دوربین دیجیتالی جدید پاناسونیک هارددیسک 240 گیگابایتی را در خود جا داده است که می تواند به مدت 100 ساعت تصاویر تهیه شده با کیفیت HD یا 1440 در 1080 پیکسل را در خود ذخیره کند.
این هارددیسک قابلیت ذخیره 32 ساعت تصاویر تهیه شده با کیفیت 1920 در 1080 پیکسلی را نیز دارد. شرکت پاناسونیک این محصول را همراه با کارت حافظه 32 گیگابایتی SDHC عرضه می کند.
از دیگر فناوری های به کار رفته در این دوربین دیجیتالی می توان به سیستم جدید تثبیت تصاویر، سیستم Follow Focus برای دنبال کردن اشیاء در حال حرکت و سیستم Random iA اشاره کرد.
هنوز قیمت این محصول اعلام نشده است.

منبع خبر : عصر ایران - http://asriran.com/fa/pages/?cid=98370منبع :

دوربین دیجیتال جدید برای کاربران خانگی گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات