آکاایران:  

 رواج پدیده آشپزی با لپ تاپ "اپل" در سایتهای اینترنتی! +عکسبه گزارش آکاایران: زمانی که تمامی چاقوهای آشپزخانه درون ماشین ظرفشویی قرار گرفته باشند و شما واقعا به یک چاقو برای خرد کردن سبزیجات نیاز داشته باشید، اولین ابزاری که برای استفاده به ذهنتان خطور می کند چیست؟ قطعا یک لپ تاپ نخواهد بود!...


زمانی که تمامی چاقوهای آشپزخانه درون ماشین ظرفشویی قرار گرفته باشند و شما واقعا به یک چاقو برای خرد کردن سبزیجات نیاز داشته باشید، اولین ابزاری که برای استفاده به ذهنتان خطور می کند چیست؟ قطعا یک لپ تاپ نخواهد بود! به گزارش خبرگزاری مهر، به نظر می آید اگر پاسخ سوال بالا "مک بوک ایر" اپل باشد، برای بسیاری از کاربران این لپ تاپ مایه شگفتی نخواهد بود زیرا این محصول سبک وزن و بسیار باریک شرکت اپل به تازگی به یکی از ابزارهای فیلمهای ویدیویی عجیب و غریبی تبدیل شده که در سایتهای اینترنتی برای آموزش آشپزی منتشر می شوند.
در آخرین فیلمهای آموزش آشپزی با استفاده از مک بوک ایر، از لبه حاشیه ای این لپ تاپ برای خرد کردن هویج، سیب، ذرت، قارچ و حتی میگو استفاده شده است.

رواج پدیده آشپزی با لپ تاپ

آکاایران: رواج پدیده آشپزی با لپ تاپ "اپل" در سایتهای اینترنتی! +عکس


این اولین باری نیست که از این لپ تاپ نسبتا گران قیمت در آموزش آشپزی استفاده می شود و مهمتر از همه اولین باری نیست که فردی درباره خطرناک بودن این لپ تاپ مطلب نوشته است.
بر اساس گزارش سی ان ان، تا کنون تصاویر زیادی از کاربران مک بوک ایر که شرکت اپل همواره از باریکی و ظرافت آن به عنوان امتیازی قابل توجه یاد کرده است، بر روی اینترنت منتشر شده که نشاندهنده آسیبهای جسمی به کاربران بوده است. برای مثال تصویری که بر روی وبلاگی با نام BoingBoing منتشر شده نشان می دهد مردی آرنج خود را با مک بوک ایر بریده و جراحت عمیقی به آن وارد کرده است.


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس لپ تاپ در اینترنت

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات