دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکسبه گزارش آکاایران: نمونه اولیه تلفن همراه پوشیدنی که به شکل دستکش طراحی شده، آزادی عمل بسیار زیادی برای فرد در هنگام مکالمه با تلفن ایجاد می کند...


نمونه اولیه تلفن همراه پوشیدنی که به شکل دستکش طراحی شده، آزادی عمل بسیار زیادی برای فرد در هنگام مکالمه با تلفن ایجاد می کند.
به گزارش ایسنا، در طراحی دستکش تلفن همراه Glove One از قطعات الکترونیکی بازیافتی و مدارهای دست ساز استفاده شده و مدل کامل نیز با استفاده از فناوری پرینت سه بعدی از پلاستیک سوپرفاین ساخته شده است.

دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس
,دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس


تمامی اعداد و دکمه های دریافت و قطع مکالمه تلفنی بر روی انگشتان دست تعبیه شده اند. پیچ و مهره هایی در بندهای هر انگشت قرار داده شده تا امکان حرکت راحت تر انگشتان برای کاربر فراهم شود.

,دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس, سایت ,iran ,[categoriy]


شماره گیری راحت با فشردن اعداد بر روی انگشتان دست
بلندگو و میکروفون در انگشتان اشاره و کوچک تعبیه شده است و برای شروع مکالمه باید انگشت سبابه در کنار گوش و انگشت کوچک در کنار دهان قرار بگیرند. سیم کارت نیز در بخش میانی در پشت دستکش قرار می گیرد.

,دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس, سایت ,iran ,[categoriy]


«بریان سرا» طراح آمریکایی این تلفن همراه، هدف از طراحی دستکش Glove One را امکان استفاده از هر دو دست در هنگام استفاده از تلفن همراه و بی نیازی از هندزفری عنوان می کند.

منبع خبر : تابناک - http://www.tabnak.ir/fa/print/243219منبع :

دست خود را «تلفن همراه» کنید! +عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات