در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکسبه گزارش آکاایران: طرفداران ویژگی دسک تاپ در نسخه جدید ویندوز ممکن است نسبت به فقدان آن در سیستم عامل جدی افسوس بخورند؛ اما مسأله اصلی اینجاست که این سیستم عامل لمسی چگونه در کامپیوترهای قدیمی که صفحات نمایش غیر لمسی دارند کار می کنند...


مایکروسافت در نسخه جدید سیستم عامل خود که قرار است آن را با عنوان ویندوز 8 در ماه اکتبر ارائه کند بسیاری از مولفه های اصلی خود چون «منو شروع» و صفحه دسک تاپ که سالها با این سیستم عامل همراه بوده است را حذف کرده است.
به گزارش مهر، در سیستم عامل جدید شرکت نرم افزاری مایکروسافت به جای منو شروع و دسک تاپ، برنامه های اجرایی، ویجت ها و هشدارهای به روز شدن شبکه های اجتماعی در قالب مستطیل های رنگی قرار گرفته است.
همه چیز در ویندوز جدید به صورت لمسی صورت می گیرد و کاربر می تواند صفحات را پشت سر هم ورق بزند تا به مستطیل های بیشتری دست یابد.
مایکروسافت در نظر دارد نسخه جدید ویندوز را برای بهترین زمان بازار عرضه کند و تاریخ آن را ماه اکتبر اعلام کرده است.
ممکن است برخی از طرفداران ویندوز از شکل سیستم عامل جدید ناامید شوند اما مایکروسافت این تغییر را برای همگام شدن با تغییرات جدید در پیش گرفته است.

ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکس
ویندوز 8

آکاایران: ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکس


نسخه جدید ویندوز با تمام نسخه های قبلی متفاوت است

ویندوز 8


فروشگاه جدید ویندوز با گرفتن ایده از فروشگاه های برنامه های اجرایی اندروید و اپل عرضه شده و کاربر می تواند با حرکت بین صفحات از امکانات بیشتر برخوردار شود
نسخه های جدید ویندوز هر سه سال یکبار عرضه می شوند اما این نسخه به روز شده افراد بسیاری را در انتظار نگاه داشته چرا که پس از سال 1995 این نخستین نسخه از ویندوز است که با تغییرات کلی ارائه می شود.
شرکت مایکروسافت مستقر در واشنگتن، آمریکا سیستم عامل ویندوز را برای اجرا در کامپیوترهای شخصی و کامپوترتبلت های لمسی طراحی کرده است.
طرفداران ویژگی دسک تاپ در نسخه جدید ویندوز ممکن است نسبت به فقدان آن در سیستم عامل جدی افسوس بخورند؛ اما مسأله اصلی اینجاست که این سیستم عامل لمسی چگونه در کامپیوترهای قدیمی که صفحات نمایش غیر لمسی دارند کار می کنند.
منتقدان همچنین نسبت به این مسئله که آیا ویژگی لمسی جایگزن صفحه کلید یا موس شده پرسشهایی را مطرح کرده اند.
نکته جالب اینجاست افراد که به رویکرد قبلی علاقه دارند هنوز می کنند به دسکتاپ خود را در دسترس قرار دهند اما دسکتاپ ویندوز جدید بیشتر شبیه یک برنامه است، همانطور که آفیس یا فتوشاپ نیز یک برنامه هستند.
این درحالی است که با محبوب شدن بازار تبلتهای اپل و اندروید مایکروسافت اندکی از ارائه آخرین سیستم عامل خود نگران است چرا که بازار شرکتهای گوگل و اپل و همچنین سایر شرکتها از مایکروسافت پیشی گرفته اند.
ویندوز 8 یک تحول کامل است. مفهوم هسته ای ویندوز برای اولین بار طی 20 سال گذشته تغییر کرده است و این تغییر به قدری قابل توجه بوده که اکنون ویژگی لمسی را دربر می گیرد.
میانجی کاربردی مترو جایگزین منو شروع و دسکتاپ شده است و کاربر می تواند با استفاده از مستطیل های رنگی چون ویندوز موبایل 7 و تبلت سرفیس مایکروسافت از برنامه های خود استفاده کند.
کاربرانی که سیستم عامل خود را از ویندوز 7 به ویندوز 8 ارتقا دهند می توانند تنظیمات، برنامه ها و فایل های خود را حفظ کنند اما کاربران سیستم عامل های قدیمی تر چون ویستا و XP با هشدار از بین رفتن برنامه ها رو به رو می شوند.

منبع خبر : تابناک - http://www.tabnak.ir/fa/print/256935منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تصاویر ویندوز 8 , عکس ویندوز 8

ظاهر ویندوز 8 کاملا تغییر می کند +عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات