آکاایران:  

 8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!به گزارش آکاایران: بازی با اسمارتفون لذت بخش است، اما زمانی که در اوج هیجان رد کردن یک مرحله باشیم و با هشدار تمام شدن باتری مواجه شویم، آن موقع است کهکنترل خود را از دست می دهیم اسمارت فون محبوبمان را به گوشی از اتاق پرتاب می کنیم!


بازی با اسمارتفون لذت بخش است، اما زمانی که در اوج هیجان رد کردن یک مرحله باشیم و با هشدار تمام شدن باتری مواجه شویم، آن موقع است کهکنترل خود را از دست می دهیم  اسمارت فون محبوبمان را به گوشی از اتاق پرتاب می کنیم!

تمام بازی ها در واقع دشمن باتری تلفنمان هستند، ولی برخی از آنها از این نظر خیلی پرمصرف تر بوده و جان باتری را می گیرند. در زیر با مشهورترین بازی های پر مصرف اسمارتفونی آشنا می شویم.

Angry Birds

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

آکاایران: 8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!

واقعا چه کسی فکرش را می کرد که پرت کردن چند تا پرنده به اینور و آنور اینقدر باتری خور باشد؟ پرندگان خشمگین یکی از محبوب ترین بازی های اسمارتفونی است که رتبه چهارم از نظر نرخ مصرف باتری در پس زمینه (185 مگاوات) را در فهرست پر طرفدارترین بازی های اندرویدی App Monitor دارد.

البته باتری های اندرویدی تنها باتری هایی نیستند که از دست بازی پرندگان خشمگین جان به لب شده اند، کاربری روی برد پیام سایت MacRumors.com اعلام کرده بود که زمانی که این بازی را روی دستگاه iOS اش پلی می کند، دستگاه هر 25 تا 30 دقیقه 10٪ باتری تمام می کند.

Candy Crush Saga

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

تبلیغات پاپ آپ این برنامه می تواند موجب افزایش جدی مصرف باتری در دستگاه های اندرویدی و iOS شود. فهرست وریزون از بازی های اعتیاد آور و پرخطر، اظهار داشته که این بازی در صورت اجرا می تواند باتری دستگاه را 3.2 برابر سریعتر خالی کند.

بعلاوه رتبه این بازی در فهرست برنامه های باتری خور KS Mobile، دهم است.

Fruit Ninja

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

فروت نینجا یا طبق گفته سازنده آن Halfbrick Studios، بهترین بازی میوه بری دنیا، یکی دیگر از آن بازی هایی است که باتری دستگاه ها را زیادی مصرف می کند. در فهرست KS Mobile این بازی در رتبه نهم قرار دارد.

Jewels Star

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

با وجود گرافیک سه بعدی که دارد، جای تعجبی نیست که این بازی یک نوع پر مصرف باشد. در مقایسه با دیگر بازیها، App Monitor گزارش کرده است که این بازی بیشترین میزان مصرف باتری در پس زمینه را دارد.

Hay Day

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

این بازی از نظر مصرف باتری در نزدیکی Jewels Star  می ایستد. در این بازی کاربران می توانند مزرعه خود را داشته باشند و بسازند. در مقایسه با دیگر بازی های اندرویدی، Hay Day با مصرف 216 مگاوات در رتبه دوم پر مصرف ترین بازی ها در پس زمینه می ایستد.

این بازی بعلاوه شکایت کاربران iOS را هم بهمراه داشته است. در انجمن پشتیبانی اپل، کاربری گفته بود که Hay Day باعث شده تا آیپد 3 او تنها در 15 دقیقه از 73٪ به 65٪ برسد.

Clash of Clans

,8 بازی مشهور که دشمن باتری تلفن همراه تان هستند!, سایت ,iran

بله بازی اعتیاد آور Clash of Clans که این روزها زندگی را از همه گرفته است. این بازی با مصرف 209 مگاوات یکی از پر مصرف ترین ها است.

Temple Run 2

با جلوه های بصری ویژه و موانع اکشن، این بازی دویدنی در رتبه ششم پر مصرف ترین بازی های KS Mobile می ایستد.

Bejeweled Blitz

مراقب باشید، این بازی شدیدا اعتیاد آور است. فرقی ندارد که دستگاهتان اندرویدی یا iOS باشد، این بازی یک باتری خور تمام عیار است. مثل Candy Crush Saga این بازی هم در فهرست پرخطرترین بازی های وریزون می ایستد. اگر فراموش کنید که این بازی را ببندید، باتری شما 2.4 برابر سریعتر از حد معمول خالی می شود و 75 مگابایت دیتا در ماه مصرف خواهد شد.منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات