آکاایران:  

 تخته سیاه های نسل آینده +عکسبه گزارش آکاایران: این محصول دارای یک صفحه نمایش و قلم لمسی باحساسیت بالاست که بر روی یک پایه نصب شده است و ابزاری ایده آل برای اتاق های کنفرانس شرکت ها، جلسه های سخنرانی و محیط های آموزشی است...


این محصول دارای یک صفحه نمایش و قلم لمسی باحساسیت بالاست که بر روی یک پایه نصب شده است و ابزاری ایده آل برای اتاق های کنفرانس شرکت ها، جلسه های سخنرانی و محیط های آموزشی است.
به گزارش مشرق، برنامه کاربردی این مانیتور، ارتباط تعاملی مناسبی با کاربر ایجاد می کند تا حداکثر بهره وری از جلسه بدست آید.
شرکت شارپ نرم افزاری اختصاصی برای این محصول طراحی کرده است که به کاربر اجازه می دهد تا به راحتی با قلم حسی و عملگرهایی که در این نرم افزار طراحی شده است، اشکال هندسی و خطوط مورد نظر را به سرعت و سهولت رسم کند.

تخته سیاه های نسل آینده +عکس

آکاایران: تخته سیاه های نسل آینده +عکس


با این نرم افزار می توان تصاویر و نقشه های ارسال شده از اسکنر را نیز بر روی نمایشگر، بزرگ و کوچک کرد و یا چرخاند.
همچنین می توان مطالب مورد نظر را با قلم و یا انگشت بر روی آن نوشت و با یک کلیک نتیجه را بر روی چاپگر فرستاد و در اختیار حاضران در جلسه قرار داد و یا به صورت فایلی با فرمت های مختلف تصویر و متنی در رایانه ذخیره کرد.
پنل های مورد استفاده در این مدل، از تکنولوژی انحصاری UV۲A و LED Backlight به منظور افزایش کیفیت تصاویر و کاهش مصرف انرژی بهره می برند.
این محصول در دو سایز70 اینچ و 60 اینچ روانه بازار میشود و همچنین این تخته قابلیت پخش فیلم از طریق کامپیوتر و یا به طور مستقیم از روی اینترنت را داراست.


منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات