آپدیت های ماهانه مایکروسافت ( به همراه توضیحاتی پیرامون آپدیت ها )

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آپدیت های ماهانه مایکروسافت ( به همراه توضیحاتی پیرامون آپدیت ها ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آپدیت های ماهانه مایکروسافت ( به همراه توضیحاتی پیرامون آپدیت ها )
,آپدیت های ماهانه مایکروسافت,مایکروسافت,توضیحاتی پیرامون آپدیت ها

آکاایران: آپدیت های ماهانه مایکروسافت ( به همراه توضیحاتی پیرامون آپدیت ها )

آکاایران: شرکت مایکروسافت طی پستی در بلاگ TechNet اعلام کرد که در تاریخ ۱۰ ژانویه سال جاری آپدیت های خود را ارائه خواهد کرد . یک مورد از این آپدیت ها نیز با درجه خطر بحرانی علامتگذاری شده است که به کاربران توصیه میشود تا این آپدیت را حتما نصب کنند . این آپدیت ها هشت مورد از آسیب پذیری هایی که در نرم افزارهای توسعه دهنده و سیستم عامل های این شرکت وجود دارند را برطرف خواهد کرد .

به گزارش آکاایران:

مایکروسافت در مورد آپدیت بحرانی توضیح داده است که این آپدیت ، حفره ی موجود در ویندوزهای ایکس پی ، ویستا ، هفت و سرور ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ را مسدود خواهد کرد . ظاهرا این حفره به هکرها اجازه میدهد تا با نوشتن یک اکسپلویت بتوانند کدهای مخرب مورد نظر خود را به سیستم قربانی تزریق کرده و عملیات خود را انجام دهند .

آپدیت های باقی مانده نیز که دارای درجه خطر “مهم” هستند ، مواردی مانند دور زدن روتین های امنیتی ، اجرای کد از راه دور ، بالا بردن سطوح دسترسی و مسائل و مشکلات مربوط به افشای اطلاعات را برطرف میکنند . 

گردآوری: آکا ایران

جدیدترین مطالب آکا ایران را از طریق ایمیل خود دریافت کنید

منبع :

آپدیت های ماهانه مایکروسافت ( به همراه توضیحاتی پیرامون آپدیت ها ) گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات