loading...

آموزش جالب تبدیل آیفون به ماوس و کیبورد

آکاایران: آموزش جالب تبدیل آیفون به ماوس و کیبورد

آکاایران: شما می توانید در حالیکه با فاصله زیادی نسبت به کامیپوتر یا لپ تاپ خود نشسته اید آن را با آیفون کنترل کنید.

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران و به نقل از ZoomIT، علاوه بر این می توانید با تلویزیون خود به اینترنت متصل شده و با استفاده از آیفون خود آن را کنترل کنید.

برای انجام این امور تنها کافیست برنامه TouchMouse لاجیتک را بر روی سیستم کامپیوتر و گوشی آیفون خود نصب کنید و از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید.

پیش از آغاز کار باید بدانید که هر دو دستگاه یعنی کامیپوتر و آیفون باید به اینترنت متصل بوده و در یک شبکه باشند تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

قدم اول

ابتدا به این لینک رفته و با مشخص کردن سیستم عامل خود، برنامه TouchMouse را دریافت و بر روی کامیپوتر یا Mac خود نصب کنید. توجه کنید که با توجه به تحریم ات، بدون تغییر IP نمی توانید این برنامه را از سایت لاجیتک دریافت کنید.

قدم دوم

سپس این برنامه رایگان را از App Store اپل دریافت کرده و بر روی آیفون خود نصب کنید. اگر روش نصب برنامه رایگان بر روی آیفون خود را نمی دانید مقاله “نصب برنامه های رایگان بر روی آیفون” را مطالعه کنید.

قدم سوم

اکنون برنامه نصب شده بر روی کامپیوتر خود را باز کنید و پس از آن سراغ برنامه نصب شده بر روی آیفون خود بروید و آن را نیز اجرا نمایید. اکنون در این برنامه می توانید نام PC خود را مشاهده کرده و آن را انتخاب کنید. برای استفاده از این برنامه نیاز به تنظیمات خاصی ندارید.

قدم چهارم

اکنون صفحه نمایشگر موبایل شما تبدیل به یک تاچ پد شده و می توانید با لمس نمایشگر گوشی، نشانه گر ماوس را حرکت دهید. به سایت Logitech مراجعه کنید تا از کاربرد های مختلف این برنامه کاربردی مطلع شوید.

قدم پنجم

اگر قصد دارید با استفاده از تلویزیون خود به گشت و گذار در اینترنت بپردازید، می توانید با استفاده از کابل (مثلا HDMI) لپ تاپ خود را به تلویزیون متصل کرده و به این ترتیب نشانه گر ماوس را روی صفحه تلویزیون مشاهده و آن را با گوشی آیفون خود کنترل کنید.

 

گردآوری: آکا ایران

جدیدترین مطالب آکا ایران را از طریق ایمیل خود دریافت کنید

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
loading...
تبلیغات