آکاایران:  

 10 تا از بهترین برنامه ها برای بلاک تماس و پیامک در اندرویدبه گزارش آکاایران: همه ما کسانی را داریم که اصلا دلمان نمی خواهد از آن ها تماسی داشته باشیم.


همه ما کسانی را داریم که اصلا دلمان نمی خواهد از آن ها تماسی داشته باشیم. بهترین راهی که این طور موقع ها به ذهن می رسد، این است که بتوانیم به طریقی شماره این افراد را بلاک کنیم، اما تمام هندست ها قابلیت بلاک شماره ای خاص را ندارند و برای این منظور بهتر است سراغ برنامه های شخص ثالث برویم. در مطلب زیر با 10  تا از  بهترین برنامه های بلاک شماره تلفن و البته در برخی از آن ها بلاک پیام متنی آشنا می شوید.

Calls Blacklist – Call Blocker

بلاک تماس

10 تا از بهترین برنامه ها برای بلاک تماس و پیامک در اندروید -آکا10 تا از بهترین برنامه ها برای بلاک تماس و پیامک در اندروید

آکاایران: 10 تا از بهترین برنامه ها برای بلاک تماس و پیامک در اندروید

یک بلاک کننده تماس و فیلتر پیام. این برنامه قدرت بلاک تماس و پیام های متنی را داشته و به کاربر امکان مدیریت لیست سیاه را می دهد. سبک است و زیاد باتری مصرف نمی کند. بعلاوه امکان اضافه کردن شماره به صورت دستی در فهرست شماره های ناخواسته هم وجود دارد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Call Blocker Free – Blacklist

بلاک تماس

islamic republic news agency

این برنامه می تواند به شما یک زندگی سرشار از آرامش را با بلاک کردن تماسها و پیام های ناخواسته هدیه دهد.
کاربر می تواند تاریخچه تماس های بلاک شده را در فهرست اطلاعات مربوطه مشاهده کند، بدون آنکه نگران از دست دادن پیام یا تماس مهمی باشد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Call Blocker

بلاک تماس

شیراز اخبار

دیگر نیازی نیست نگران تماس ها و پیام های آزاردهنده باشید. این برنامه یک نسخه کامل شامل بلاک کننده تماس، لیست سیاه و لیست سفید است.

لینک دانلود از گوگل پلی

Blacklist Plus

بلاک تماس

خبرکشورهای

Blacklist Plus به کاربر امکان اضافه کردن چندین شماره تلفن به لیست تماسهای ناخواسته را می دهد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Mr. Number

بلاک تماس

international khabar

Mr. Number نام یک برنامه دیگر است که جلوی برقراری تماسهای ناخواسته را می گیرد، اسپم ها را شناسایی کرده و آنها را متوقف می کند، تماسها و پیامهای متنی از یک فرد، تمام شماره های یک کد منطقه یا یک کشور را اگر بخواهید بلاک می کند، اجازه سو استفاده بازاریابان از راه دور را نمی دهد، تماسهایی با شماره نامشخص را شناسایی کرده و آنها را متوقف می کند یا به صندوق صوتی می فرستد و تماسها و پیام های اسپم را به دیگر کاربران هم اطلاع می دهد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Truecaller

بلاک تماس

khabar e varzeshi

Truecaller  یک برنامه جایگزین برنامه کانتکت گوشی است. این برنامه هوشمندتر و مفیدتر از برنامه پیش فرض کانتک بوده و می توانید در آن به جستجو، شناسایی شماره های ناشناس، بلاک تماسها و شخصی کردن کانتکتها بر اساس زمان و مکان بپردازید.

لینک دانلود از گوگل پلی

Block SMS And Call

بلاک تماس

iranian nachricht

یک برنامه دیگر که تمام ویژگی هایی را که از یک بلاک کننده تماس و پیام می خواهید دارد و ارائه می دهد. در ضمن امکان رویت تاریخچه بلاک ها هم وجود دارد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Extreme Call Blocker

بلاک تماس

خبرگزاری

یک بلاکر دیگر با نام Extreme Call Blocker که امکان قرار دادن رمز عبور، بک آپ گرفتن یا ری استور کردن کانتکتها را می دهد.  اینگونه است که دیگر هیچ شماره تلفنی را از دست نخواهید داد.

لینک دانلود از گوگل پلی

Root Call Blocker

بلاک تماس

عربی کشور

Root Call Blocker همانطور که از نامش پیداست یک برنامه مسدود کردن تماس برای دستگاه های روت شده است. با این برنامه دزدان و اسپمرها 100 درصد کنترل شده و این برنامه روی آبنبات چوبی هم کار می کند.

لینک دانلود از گوگل پلی

Master Call Blocke

بلاک تماس

خبرورزشی

هر چیزی را که بخواهید می توانید با Master Call Blocke بدون اینکه هیچ تبلیغی مزاحمتان شود انجام دهید. دیگر نیازی نیست که نگران هیچ تماس مزاحمی باشید.

لینک دانلود از گوگل پلیمنبع :

khabar e jonoob

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات