یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل
,یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل,اگر ویندوز کامپیوتر هنگ کرد چه کاری انجام دهیم؟,کنیک های کاربردی  برای افزایش سرعت مرورگر فایرفاکس,[categoriy]

آکاایران: یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل

آکاایران: برخی از واحد های تبلیغاتی برای اطمینان از اینکه تبلیغات آن ها موثر بوده است به طور نامحسوسی ای میل شما را ردیابی می کنند و این کار در پس زمینه و به دور از چشم کاربر انجام می شود درحالی که کاملا بر خلاف قوانین حفظ حریم شخصی است. به همین منظور نیز یک افزونه ویژه برای حساب های کاربری جی میل ساخته شده است که Ugly Email نام دارد.

پی سی پارسی: تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شرکت های تبلیغاتی چگونه آدرس ای میل شما را پیدا می کنند و از آن مهم تر اینکه چرا پس از بازکردن یک ای میل تبلیغاتی تا مدت ها در زمینه های مشابه، با بمباران تبلیغاتی روبرو می شوید؟ پاسخ این سوال ساده است، در نخستین گام باید گفت که تامین کنندگان حساب ای میل شما و سایر مکان هایی که در آن ها عضو هستید آدرس شما را به بنگاه های تبلیغاتی می فروشند و در ادامه نیز شرکت های تبلیغاتی برای شما ای میل های حاوی تبلیغ را ارسال می کنند ولی ماجرا به همین جا ختم نمی شود.
برخی از واحد های تبلیغاتی برای اطمینان از اینکه تبلیغات آن ها موثر بوده است به طور نامحسوسی ای میل شما را ردیابی می کنند و این کار در پس زمینه و به دور از چشم کاربر انجام می شود درحالی که کاملا بر خلاف قوانین حفظ حریم شخصی است. به همین منظور نیز یک افزونه ویژه برای حساب های کاربری جی میل ساخته شده است که Ugly Email نام دارد.
این افزونه به صورت رایگان ارائه می شود و با ردیابی شرایط حساب کاربری جی میل شما به شما هشدار می دهد که کدام یک از ای میل های وارد شده قصد دارد تا عملکرد شما را ردیابی کند. به این ترتیب می توانید بدون اینکه ای میل مربوطه را بازکنید، آن را از روی حافظه حساب خود پاک کنید تا از عواقب ردیابی شدن توسط آن در امان بمانید.
برای دانلود رایگان این افزونه کافی است به آدرس زیر مراجعه کنید و آن را بر روی مرورگر خود نصب کنید:

دانلود رایگان افزونه ی Ugly Email

البته به یاد داشته باشید که این افزونه مخصوص مرورگر گوگل کروم است و نمی توانید از آن در مرورگرهای دیگر استفاده نمایید.

گردآوری : بکس ایران

منبع : جام جم کلیک

منبع :

یک افزونه مناسب برای امنیت جی میل گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات