اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکسبه گزارش آکاایران: بیش از سه سال است که مرورگر موزیلا فایرفاکس (Mozilla Firefox) به جمع مرورگرهای وب پیوسته و در این مدت، تبدیل به محبوب ترین نرم افزار متن باز و دومین مرورگر مورد استفاده کاربران اینترنت شده است...


بیش از سه سال است که مرورگر موزیلا فایرفاکس (Mozilla Firefox) به جمع مرورگرهای وب پیوسته و در این مدت، تبدیل به محبوب ترین نرم افزار متن باز و دومین مرورگر مورد استفاده کاربران اینترنت شده است.

نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس
,نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس


بهترین محصول سال 2005 از دیدگاه PC World، تا به حال بیش از 400 میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و بر اساس آمارهای NetApplications، تا دسامبر سال 2007 میلادی از سهم بازار 16.80 درصدی برخوردار بوده است و پس از اینترنت اکسپلورر مایکروسافت در رده دوم مرورگرهای وب قرار دارد.
این نظرسنجی به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میزان شناخت کاربران ایرانی وب از فایرفاکس، الگوی استفاده از این مرورگر و ... تنظیم شده است.
شرکت در این نظرسنجی تنها 2 تا 10 دقیقه از زمان شما را خواهد گرفت. شما می توانید با ارسال لینک این نظرسنجی برای دوستان و یا قرار دادن آن در وبلاگ خود، به پخش شدن این نظرسنجی کمک کنید.
برای شرکت در نظرسنجی می توانید به آدرس http://www.eocsite.com/ff مراجعه کنید.

منبع خبر : وین بتا - http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=3287منبع :

نظرسنجی کاربران فارسی زبان وب در مورد فایرفاکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات