اخرین مطالب آکاایران

طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفونبه گزارش آکاایران: گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی پیام رسانی فوری گوگل تاک را معرفی کرد که در آیفون اپل عمل می کند...


گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی پیام رسانی فوری گوگل تاک را معرفی کرد که در آیفون اپل عمل می کند.
نسخه ی جدید گوگل تاک ویژه ی کار کردن در مرورگر سفاری اپل در آیفون و دستگاه پخش موسیقی دیجیتالی آی پاد تاچ طراحی شده است.

طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون
,طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون


عرضه ی برنامه ی پیام فوری ویژه ی آیفون برای اپراتور تلفن همراه AT&T چندان خوشایند نیست و ممکن است درآمد پیام کوتاه این شرکت مخابراتی را کاهش دهد زیرا هزینه ی پیام کوتاه جدا از خدمات داده حساب می شود. شرکت AT&T برای امکان ارسال پیام کوتاه نامحدود ماهانه 30 دلار، برای ارسال 1500 پیام 15 دلار و برای 200 پیام کوتاه پنج دلار طلب می کند.
با آغاز عرضه ی نسل جدید آیفون در 11 ماه ژوئیه، مشترکان این شرکت می توانند با استفاده از خدمات داده با اشتراک ماهانه ی 30 دلار به ارسال پیام های فوری نامحدود بپردازند بدون این که هزینه ی اضافی پرداخت کنند.
البته اثر پیام فوری بر درآمد پیام کوتاه سریع نخواهد بود زیرا استفاده از پیام کوتاه ساده بوده و بین شبکه های اپراتورهای مختلف کار می کند در حالی که تمامی کاربران تلفن همراه ممکن است پیام فوری نداشته باشند یا از نسخه های خاصی استفاده کنند.

منبع خبر : وین بتا - http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=3682منبع :

طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات