آکاایران:  

 طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفونبه گزارش آکاایران: گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی پیام رسانی فوری گوگل تاک را معرفی کرد که در آیفون اپل عمل می کند...


گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی پیام رسانی فوری گوگل تاک را معرفی کرد که در آیفون اپل عمل می کند.
نسخه ی جدید گوگل تاک ویژه ی کار کردن در مرورگر سفاری اپل در آیفون و دستگاه پخش موسیقی دیجیتالی آی پاد تاچ طراحی شده است.

طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون

آکاایران: طراحی نسخه جدید مسنجر گوگل تاک برای آیفون


عرضه ی برنامه ی پیام فوری ویژه ی آیفون برای اپراتور تلفن همراه AT&T چندان خوشایند نیست و ممکن است درآمد پیام کوتاه این شرکت مخابراتی را کاهش دهد زیرا هزینه ی پیام کوتاه جدا از خدمات داده حساب می شود. شرکت AT&T برای امکان ارسال پیام کوتاه نامحدود ماهانه 30 دلار، برای ارسال 1500 پیام 15 دلار و برای 200 پیام کوتاه پنج دلار طلب می کند.
با آغاز عرضه ی نسل جدید آیفون در 11 ماه ژوئیه، مشترکان این شرکت می توانند با استفاده از خدمات داده با اشتراک ماهانه ی 30 دلار به ارسال پیام های فوری نامحدود بپردازند بدون این که هزینه ی اضافی پرداخت کنند.
البته اثر پیام فوری بر درآمد پیام کوتاه سریع نخواهد بود زیرا استفاده از پیام کوتاه ساده بوده و بین شبکه های اپراتورهای مختلف کار می کند در حالی که تمامی کاربران تلفن همراه ممکن است پیام فوری نداشته باشند یا از نسخه های خاصی استفاده کنند.

منبع خبر : وین بتا - http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=3682منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات